Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz ßrainiac #8742 üzenetére

    én azért folytatnám,
    bill azt olvastam attol fügetlenül irtad hogy milyen rossz akkor azt minek?
    az xp-s témárol meg nagoyn enm érted a dolgot , lebutitva leirom, adot egy jo vas hozzá egy rendszer sok feature-el sok opcio stb , nem elég gyors , de ha egy feature nélküli rendszert tolsz rá akkor gyorsabb .
    optimalizáltságrol nem azt irtma , hoyg elégedet vagyok, de az hadova amit irsz , hogy ez nem optimalizált már bocs lg röl beszélünk és azt irod , hoyg kimerem jelenteni az eddigi legjobb lg készülik nem jol optimalizált akkor meg kérdezem hol voltál te az elmult pár évben? antarktisz szahara? ahol nem volt lg telo? vagy mi, nekem volt más lg is pl p970 p920 is mind kettöre azt lehet modani , hoyg optimalizált rendszer ehez képest , n4 optimalizált de az nem is hasonlítási forma egy nexus mivel alapbol arra irják a romot a google-nél igy az a legessleg optimalizáltabb a rendszerhez képest ezért azt nem lehet egy kalap alá venni ha kikapod a nexus-t a kapapodbol, akkor is kimered jelenti n azt , hoyg a g2 nem optimalizált vagy nem anynira optimalizált? ha igen akkor kérlek irj olyan telot android fronton ami jobban optimalizált mint az lg g2 nexusok kizárva.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák