Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos84

    csendes tag

    válasz jeni #35008 üzenetére

    Szia! Vegyél egyet bátran, az enyém már egy éves és még mindig kinézik a kezemből :D A legjobb benne, hogy nem olyan "tucat" teló mint a Samsungok meg a Sonyk (mert ezeknél ugye első ránézésre a közép és felső kategóriás készülékek tök ugyanolyanok mind, főleg a Samuk...) sőt szerintem ez arányosabb forma az utódainál is (M8-M9). Kijelzőfólia és tok ellenes vagyok, mert nem azért vettem szép telót, hogy eldugjam egy ronda szilikon tokba, 1 éve zsebben hordva karcmentes... Kami nekem is lilul 1 napos kora óta, de csak rossz fényviszonyok mellett teszi ezt, gondolhatod mennyire zavaró módon ha még azóta sem vittem emiatt vissza :D hát nem egy nokia féle zeiss, de arra amire való tökéletes. A lezáró/kioldó gombot szokni kell, nekem ez a legnagyobb negatívum nem értem miért nem oldalra tették!? A sense 3 ujjas gesztusa zseniális a tévémmel és a laptoppal pillanatok alatt kapcsolódik, az infra távirányító hasznos mert a tv sajátját sosem találom, és a tűéles kijelző mellett ami zseniális az a hangja, na ilyen hangzás nincs a konkurenciánál az bizti ;) a dedikált kamera gomb is csak addig hiányzott amíg rá nem jöttem, hogy a hagerőszabályzó gombokat is fotózásra lehet bírni. Az egyetlen amire figyelni kell, hogy az alu hátlap benyomódásra hajlamos ugye, mert nem rugalmas mint a műanyagok én farzsebben a telóval egy pillanatra nekidőltem az asztal szélének és ott is maradt szépen a vízszintes benyomódás a hátlapon pedig épphogy csak hozzáért egy kicsit nem tehénkedtem rá mert beugrott h. ott a teló :((( nekem a lollival kicsit lassúbb lett, de még így is sokkal gyorsabb mint a céges samu s4-em! bocs a hosszas duáért, de a lényeg h. bátran megveheted!!!

Új hozzászólás Aktív témák