Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin-

    senior tag

    üdv.

    csak egy kis tapasztalat vásárlással kapcsolatban:

    N5 16gb -osat cserélem 32-esre, gondoltam körbenézek az itthoni boltokban, mert használtan sehol nem akarnak árulni, vagy ha mégis , akkor új áron. Na mindegy a lényeg:
    ez az xxl gsm "nagyon" korrekt, leadtam a megrendelést, (99.970ft) erre hívnak hogy akkor küldhetik e, meg hogy ugye láttam ,hogy ezt 1 éves EU -s garival adják valami koreai nyelvűt és csak magát a készüléket, DE tud olyat ajánlani, ami magyar és zsír új dobozos, 110 ért. Mondom akkor kösz, de nem. Mellesleg Én sehol nem láttam ilyet feltüntetve de mindegy. Kapásból telefonálok a következőnek, itt már nem is szöszöltem e-mailezgetéssel, (trendgsm) kapásból kérdezem ,hogy mi a helyzet, hát ugyan ez, de itt már "csak" 106ezer valamennyit mondott a dobozosra (amúgy vágod, 1 töltő meg 1 doboz az xxl -nél 10 ropi ?! vicc ). Oké mondom akkor következő.. hívom partneroGSM -et, ahol kerek 100 volt, azt mondja a srác,hogy bontatlan csomagolásban 1 év garival, holnapra tudja küldeni, milyen színűt szeretnék! hát mondom oké akkor jöhet is 1 fekete. Mellesleg most nézem még a futárral 500-assal olcsóbban is küldik a többiekhez képest.

    Szóval figyeljetek,hogy mit és honnan rendeltek, mert vicc,hogy mi megy itt

Új hozzászólás Aktív témák