Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz KROK640 #3178 üzenetére

    Azért ez kemény... Nyilván nem volt a legélesebb kés. De durva hogy így pár év alatt semmivé lett az öröksége, kb a szemed előtt... A vége azért már nem vicces, nem csodálkoznék ha azóta már a házat is vitték volna a feje felől. Bár az ilyen embert nem nagyon tudom én se sajnálni. De ha lett volna esze/kis segítsége ki tudott volna mászni a vidéki életből, valamit kezdeni magával. Dehát az itóka fontosabb volt.

    Az a szomorú családban kb pont hasonló történik, asszony anyai nagyanyja a dédinek a mittomén kije után 7 millát örökölt, csak onnan buktak le, hogy valami 1 milla illetékről panaszkodtak, hogy perkálniuk kellett utána... Az egészet kb úgy csalták ki, szegény öreglány azt se tudta mit raktak az orra alá, meg mit ír alá. Egymás melett laknak, a dédi az anyósnak a tesvérével meg az anyjával (+ffiak) élnek együtt öten, anyósék kb épp csak valami aprót, pár tízezret ha láttak -eddig- belőle... Pedig aztán ők gondozzák a mamát, amazok kb csak a nyugdíját veszik fel, ágyhoz kötött, sokszor meg se etetik. Mondtam nekik ez nagyon nem normális, hiába család én a helyükben simán pereskedéssel befenyítettem volna őket. Öten vannak egy háztartásra, abból még négyen dolgoznak, nyugdíj mellett még az öregek is, mégis anyósékat gombolják le ott, ahol tudják...😷 Pár hete kórházba került a mama, akkor persze ment a sírás-rívás. Gecik az emberek, na.

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák