- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Hoztunk 15+ kevésbé ismert Windows-tippet és -trükköt
- Micro Four Thirds
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- OLED TV topic
- Pokoli lövölde pörgetné meg a GeForce-ok eladását
- Milyen videókártyát?
- Azonnali alaplapos kérdések órája
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
válasz
freemanone #13768 üzenetére
A szerk.-edet csak most láttam.
Sem a munkahelyem, sem a munkaköröm nem olyan, hogy a HDD lenne a legnagyobb kerékkötő. A szó szoros értelmében nem IT-s munkakörben vagyok, hanem olyan (ügyfélszolgálati) munkám van, aminek vannak IT-s aspektusai is.
Általában hálózati, illetve szerveroldali problémák (amikor vannak) sokkal pusztítóbban haza tudják vágni nálunk az érdemi munkavégzést, mint az, hogy HDD vagy SSD van a gépben. 4 GB RAM mellett az is számított, 8 GB mellett kevésbé, most nem az a szűk keresztmetszet.
A munkahelyemmel inkább az infrastruktúrán spórolás és munkaszervezési problémák a bajok, de ennél többet nem fogok leírni publikus fórumon.
Másrészt viszont - korábbi munkahelyeimhez képest - nem keresek rosszul és nagyon-nagyon sok hasznos dolgot tanultam, ami sokat nyom a latban.
Új hozzászólás Aktív témák
lo Sokan találkoztunk már olyan ismerőssel, "üzletféllel", aki minden segítséget ingyen szeretne, és azt is...
- LG 34WK95U-W - 34" NANO IPS - 5120x2160 5K - DCI-P3 98% - HDR 600 - ThunderBolt 3.0/Type-C
- AKCIÓ! MSI B450M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1070 8GB Rampage SHIVA Kolink KL 500W
- AKCIÓ! GIGABYTE GA-Z170X-UD3 Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Razer Blade 18 QHD+ 300Hz mini-LED i9-14900HX 32GB DDR5 RTX 4090 2TB SSD (ELKELT)
- Telefon felvásárlás!! Honor 400 Lite, Honor 400, Honor 400 Pro
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest