Hirdetés

Hirdetés

!! SZERVERLEÁLLÁS, ADATVESZTÉS INFORMÁCIÓK !!
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz HartgeH3-2.8 #394 üzenetére

    Semmi információt nem kaptunk. Az AMD saját dualRX480 vs GTX1080 összehasonlítása alapján azt mondanám, hogy nem. Valószínűleg játékfüggő lesz a Polaris+Vega vs Pascal helyzet és mivel az AMD megint hamarabb lépett a jövő irányába a most helyett, pont a kevesebb DX12-es játékok alatt lehet majd erős.

    Ahhoz, hogy a válasz igen legyen, a Vega 10-nek kb azonos lapkaméret mellett kéne hoznia a GP104 szintjét, a Vega 11-nek pedig a GP102-ét. Erre pedig nem lesz elég a korábban Vega 10 kapcsán belengetett 4096SP, ha a RX480 ~4600SP-vel veri le a GTX1080-at.

    De lehet, hogy túl földhözragadtan gondolkodom.

    (#392) solfilo: Köszi. :R

    (#393) morgyi: Itt a PH!-n, + wikin használatban volt. Felesleges most azzal telespammelni a topikot, hogy nem hivatalos, attól még hivatkozási alapnak jó. A lényeg, hogy az általam említett számozási rendszerben a Polaris 1.3, míg a másikban 4. Ezt felesleges tovább cifrázni.

Új hozzászólás Aktív témák