Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attka85

    tag

    Végéhez ért a Thunder Liga T1 bajnokság Nagyon jól szerepeltünk a HOT csapatából, még győznünk is sikerült a zárófutamon BiggerThanYours alias Bekő Tóni jóvoltából! Így 3. helyen végzett a csapat, egyedüli magyar alakulatként a nemzetközi (német) mezőnyben! Megmutattuk a külföldieknek, hogy mi az a magyar virtus! :) Pedig nehézségek voltak bőven, nálam kormánygondok miatt úszott el a végső elszámolás 2. helye, plusz tetézte a bajokat az eddig nem tapasztalt "GRIPBUG"... Erről egyelőre annyit tudok mondani, hogy a záró futamon Livenportban Gekko és én is több mint 1 (!) másodperccel tudtunk csak lassabban menni, mint a legjobb kör, pedig csak 10 sec hosszú pályáról beszélünk... Az egész versenyen szenvedtünk, a kanyarokban, ahol mindenki padlógázzal elfordult, nekünk még fékezéssel is igen nehezen fordult be a gép, pedig máskor item nélkül könnyebben ment, most meg nem tudtam kiautózni az eszközök nyújtotta különbséget, akármit próbáltam, folyamatosan támadtak, lassú voltam, nem értettem, aztán a verseny végén kiderült, hogy ez is egy (újfata) bug... Hát ennek nem nagyon örülök, remélem csak ez egyszer kellett tapasztalnom, mert kiábrandító dolog... Ha ez sokszor előfordul, akkor irány rF!!! De addig is megpróbálom a nemzetközi mezőnyben kis Hazánkat eredményesen képviselni ;) Üdv !
    Kicsit hosszú lettem, bocs :))

    Nino ThomaSSon / Ati V - El N1no - (pCars/Assetto) PT/Level-R nick: ::El_N1No:: , THOR csapat, régen Hungarian Online Team, !HOT! - http://www.attka.eoldal.hu-------

Új hozzászólás Aktív témák