Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gyu_Szfvár
csendes tag
Üdv mindenkinek!
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy van egy Mitsubishi Q sorozatú PLC-m aminek vannak frankó 64-es ki illetve bemeneti kártyái. Az a problémám velük, hogy nincsenek meg hozzájuk a csatlakozók.
Ezeknek a beszerzéséhez szeretnék segítséget kérni Tőletek.
Az "eredeti" csatik felháborítóan sokba kerülnek (lényegében minimum 1000%-os haszonkulccsal számolnak !!!!!).
Ha valaki tudja ezeknek a típusát, beszerzési forrását, esetleg felesleges elfekvő (vagy csak úgy jött, meg van) darabok vannak otthon, akkor szívesen fogadom a megkeresést ez ügyben.
A csatlakozó egy 40 pines majdnem IDE csatlakozó, annyi különbséggel, hogy a csatlakozó mindkét oldalán az egyik sarka (egymással szemben) le van törve (lekerekítéssel). A csatlakozó pinek a négyzet keresztmetszet helyett téglalap keresztmetszetűek.
Továbbá vásárolnék ugyanezen PLC-hez ki illetve bemeneti eszközöket.
A könnyebb eligazodás véget csatolok képet az eszközről. (talán kivehető a fotóból a formája)Köszönöm a segítségeteket.
Üdv: Gyula
Új hozzászólás Aktív témák
- Vezetékes FEJhallgatók
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sorozatok
- Boldog Új Évet Kívánunk 2026-ra!
- Mit várunk 2026-ban a mobilpiacon?
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Energiaital topic
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest



