Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gigajani77

    csendes tag

    válasz Gabir #6539 üzenetére

    Sziasztok! (lorinser,bluemirage,Gabir)
    Köszönöm a gyors és tartalmas válaszaitokat!!! Kicsit megnyugodtam,mert ha mindhárman hasonlót írtok, akkor az biztos úgy is van! ...de mégis van bennem egy kis bizonytalanság: az egyik, amit láttam, egy Média Markt-os,kiállított,6008-as -már fél éve megy,utolsó darab-a másik egy előttem kibontott 6678-as.Az egyik eladó nem igazán volt profi, inkább lazán előadta, hogy ezt már mások is említették:jó,jó ez a kép, de sötét! Próbáltunk állítgatni-gyári,egyéni,stb-de tényleg nem lett világosabb! Az új (6678) eladója sem tudta sokkal fényesebbre állítani az előttem kibontottat! Egyébként készséges és nagyon kedves volt, de talán a Philipshez nem ért annyira!?! Szóval nagy dilemmában vagyok, mert két készülék nem lehet rossz, és kiadni 350ezret egy olyan készülékért, aminek nem tudom-és nemcsak én-a fényerejét a számomra megfelelőre állítani...!!??...azt hiszem életem-nagy valószínűség szerint-utolsó tv-jének megvásárlása után, mikor itthon kiderül, hogy csak mély sötétségben tudnám nézni...hááát!!??...inkább megkímélném magam a 3.-ról való leugrásról!
    Kedves lorinser! Ezt a fényérzékelőt-azt sem tudtam, hogy van benne-hogy lehet kikapcsolni??? Szóval elakadtam, mert mivel egy kifutó szériáról beszélünk,gyorsan kellene döntenem, mert esetleg megveszik előlem, az újak meg számomra megfizethetetlenek és nem látok akkora különbséget műszakilag sem??!!(már ez is határeset)! Az, hogy rángatózzak és beszélgessek egyedül a szobában, az annyira nem fontos-a "smart" nem nagyon érdekel,én a sportért, a fociért rajongok,és azt szeretném minél élethűbben nézni!!! Szóval: valami "konkrétum",ötlet jól jönne!!! Köszi...az eddigieket is!!!

Új hozzászólás Aktív témák