Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faterkam

    addikt

    Sziasztok!
    2, 2 1/2 óra kínlódás, hajtépés után hozzátok akartam fordulni egy S.O.S problémával, de az utolsó oldalak hsz.-ei között mazsolázva úgy tűnik rögtön megtaláltam a megoldást is! :K

    A problémám leírom, hátha segít valakinek!

    Adva van 2db. pendrive. Az 1.-es 32gb.-os, a 2.-es 64Gb.-os. Egy asztali kütyün szerettem volna használni fájlok (iso) tárolására. A 64Gb.-os gyárilag exFat volt szuper sebességgel, de ezt így nem látja a kütyü, ezt tudtam, meg is formáztam (volna) Fat32.-re, ha tudtam volna. De a Win csak exFat és NTFS.-t engedett. Sebaj, Easeus Partition Home.-mal megformáztam, az engedte. A kálváriám innen kezdődött. A kütyü így sem látta. Ekkor gondoltam törlöm a partíciót, mert ilyen már volt egy másik 64Gb.-al, De, NEM lehet törölni a partíciót, mert ez nem Basic MBR.-es, hanem SuperFloppy!!! A 32Gb.-ost megnéztem, ott Basic MBR van írva, az megy is rendesen! Ebben akartam gyors segítséget kérni, de pont olvastam, hogy valakinek ajánlottátok a Rufus prg.-t Na ez segített rajtam is. Úgy néz ki beállította az MBR.-t és a partíciót is!

    Köszönöm, hogy elolvastátok! :R

    "Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Új hozzászólás Aktív témák