Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Northlorien

    tag

    válasz sakal83 #47198 üzenetére

    Mert lehet, hogy nem zéró hatása van az életemre? Mi van akkor ha konkrétan kellett 3D-val, vagy 3D-sítéssel foglalkoznom? Illetve, utáltam, hogy a szinek nem úgy néznek ki, ahogy azt én szeretném, vagy ahogy egy jól beállított vásznon kinézne? Hogy zavart a szemüveg - több fajta is. Hogy nem voltak normális vetítések a filmekből, mert a 3D-re drágábban lehetett jegyet eladni, és csak elvétve egy két moziban ment anélkül - volt ilyen időszak? Hogy fáradt a szemem tőle? Hogy szemüvegem van, és elég szar sokszor dupla szemüveggel nézni? Azzal, hogy írtó szar, és nehézkés a masterelése a 3D-nek, és nagyjából ritkán csak nem kamu? Azzal, hogy nem voltak a moziban összelőve rendesen a vetítők és az alacsony fényerő miatt konkrétan sötét és fakó volt az egész? Nem beszélve arről, hogy konkrétan szerintem - és ez magánvélemeny - egy dolby cinema sokkal nagyobb moziélmény számomra, mint bármilyen 3D. Egyetlen egy darab film volt, amit szerettem 3D-ben, a Gravity, és ez volt az egyetlen aminél azt éreztem, hogy valamivel többet ad, az avatart is így néztem, és nem igazán éreztem, hogy bármi pluszt adott volna a 2d-s változathoz képest.

    Nem zavar a léte, sajnálom, hogy kevesebb van/nincs már és ez jópár embert rosszul érint, ezt föntebb is írtam. Nem mindenki kárörvendő, és nem mindenki örül annak hogyha a másiknak szar, kérlek ne mosd össze a saját elképzeléseidet a világról a valósággal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák