Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Üdv!

    Segítséget szeretnék kérni - soha nem volt akciókamerám, egyáltalán nem értek hozzájuk, nem tudom mit kell nézni rajtuk... Sajnos eléggé ár-érzékeny vásárló vagyok, jó lenne ha a 100 ezer Ft-ot nem haladná meg jelentősen a termék ára...

    Légyszi segítsetek nekem megtalálni a megfelelőt - egy olyan akciókamerát keresek ami:
    - legalább FHD-ban tud rögzíteni (nem igénylem a 4K-t)
    - nagyon jó képstabilizálással rendelkezik, nagyon jól szűri a rázkódást (ennek oka lentebb)
    - vízálló
    - jó a támogatása, sok kiegészítő kapható hozzá, megbízható...

    Mire kell?
    - az asszony használná elsősorban lovaglás közben
    - másodsorban búvárkodásra

    Extra igények:
    - mindenképp szeretném ha lenne hozzá - akár vele csomagolva, akár külön 110% kompatibilis kiegészítőként - egy olyan cucc aminek sajnos fogalmam sincs mi a neve... Légyszi ebben is segítsetek, hogy ezt hogy hívják: olyan mint egy szelfibot, de az ember mögé kell felszerelni. Ettől olyan a felvétel, mintha egy 3rd person nézetű játékkal játszana valaki. Pl. bringások szoktak ilyen videókat csinálni, hátulról látszik az egész ember, a bicikli, meg előtte a táj. Ugyanezt szeretném, lóval...
    - olyan sisakra (lovas kobakra) rögzítési lehetőség, amin gyárilag semmilyen előkészítés ill. rögzítési pont nincs erre

    Ha az általam belőtt árkategóriában nem elérhető amit szeretnék, tudnátok bármit ajánlani/mutatni ami már megfelelne, hogy láthassam milyen árra számítsak?

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák