Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Üdv!

    Segítséget szeretnék kérni - soha nem volt akciókamerám, egyáltalán nem értek hozzájuk, nem tudom mit kell nézni rajtuk... Sajnos eléggé ár-érzékeny vásárló vagyok, jó lenne ha a 100 ezer Ft-ot nem haladná meg jelentősen a termék ára...

    Légyszi segítsetek nekem megtalálni a megfelelőt - egy olyan akciókamerát keresek ami:
    - legalább FHD-ban tud rögzíteni (nem igénylem a 4K-t)
    - nagyon jó képstabilizálással rendelkezik, nagyon jól szűri a rázkódást (ennek oka lentebb)
    - vízálló
    - jó a támogatása, sok kiegészítő kapható hozzá, megbízható...

    Mire kell?
    - az asszony használná elsősorban lovaglás közben
    - másodsorban búvárkodásra

    Extra igények:
    - mindenképp szeretném ha lenne hozzá - akár vele csomagolva, akár külön 110% kompatibilis kiegészítőként - egy olyan cucc aminek sajnos fogalmam sincs mi a neve... Légyszi ebben is segítsetek, hogy ezt hogy hívják: olyan mint egy szelfibot, de az ember mögé kell felszerelni. Ettől olyan a felvétel, mintha egy 3rd person nézetű játékkal játszana valaki. Pl. bringások szoktak ilyen videókat csinálni, hátulról látszik az egész ember, a bicikli, meg előtte a táj. Ugyanezt szeretném, lóval...
    - olyan sisakra (lovas kobakra) rögzítési lehetőség, amin gyárilag semmilyen előkészítés ill. rögzítési pont nincs erre

    Ha az általam belőtt árkategóriában nem elérhető amit szeretnék, tudnátok bármit ajánlani/mutatni ami már megfelelne, hogy láthassam milyen árra számítsak?

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    válasz Tyrel #4841 üzenetére

    Hát én végül egy Insta360 X3-nál kötöttem ki, de ez aztán minden csak nem olcsó... :(

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    válasz Rodzser Mór #4848 üzenetére

    Ja hát marhára nem ez volt a terv, de szerettem volna valami olyasmit ami tényleg tudja amit akartam és nem kell jövőre lecserélni... Néztem az X2-t is, de nem tűnt valami jónak a képminősége, és az is nagyon drága már, gondoltam bánnám hogy kiadok érte annyit és mégsem jó...
    Aztán persze ott van az X4 is, ami még jobb meg még drágább... de az X3 már elégnek tűnt...

    Más ilyen 360° kamerát nem is nagyon találtam, legalábbis értelmeset. Van még a GoPro MAX de azt mondták róla, hogy a szoftveres oldala sokkal gyengébb mint az Insta360-nak, pl. Windowsra egyáltalán nem is érhető el a szerkesztő programja. Az úgy elég nevetséges ilyen árkategóriában...

    Más meg talán nincs is?... Legalább is én nem találtam értelmesnek tűnőt, szóval maradt az hogy 2x annyit locsolok el rá mint amennyit észszerűnek tartanék... :(

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák