Hirdetés

Aktív témák

  • Cardinella
    aktív tag

    ''Látom még mindig nem érted a lényeget!''
    ha nagyon akarjuk ezt akár rólad is el lehetne mondani..
    de ha rám hallgatsz, akkor az csinálod, hogy most jegeled a témát. és egy két nap múlva, ha már nem fájnak az elszenvedett sérelmek, visszajössz a topicba és újraolvasod ki mit írt. néha egészen más értelmet nyer egy egy mondat/hozzászólás amin most csak mégjobban felhúzod magad. (legalábbis nekem ez be szokott válni)
    pl. innen nézve kivűállóként egy gramm fenyegetés sincs Cardinella hozzászólásában, sokkal inkább a tapasztalatait osztotta meg veled, hogy mi szokott a menetrend lenni ilyen esetekben.
    ja és fontos:
    bocsáss meg ha most valamivel megbántottalak ebben a hozzászólásban, nem volt szándékos.

    Köszönöm, hogy elmagyaráztad a lényeget; csak nem szeretek sokat írni...:)
    (''...aki nem fogadja el, az ki lesz penderítve...''- ez teljesen általános alany, és nem konkrét személyre vonatkozott...másrészt egy ban-ért azért 'keményen' meg kell itt dolgozni...)

    takito: részemről peace:), és jó olvasni a hozzászólásodat, mert manapság nem divat helyesen írni, én ezért is becsüllek.

Aktív témák