Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyerpi

    aktív tag

    Sziasztok!!!
    Tudom senkinek nem fog tetszeni a dolog amit irok, de muszáj megirnom. mert nagyon kikivánkozik belőlem
    a tegnap esti dologhoz szólnák hozzá aki tudja miről van szó az érteni fogja
    szóval nem tudom Zeenek mi baja volt lehetett rossz napja volt vagy volt a kalap alatt, de igy beszologatni a ti szervereteken tőlünk senki nem szólt be és plána nem csiterezett le senkit /főleg, hogy tudjátok hogy nem csal/ ezt nem ott kell megbeszélni
    ja és utánna az a hangnem nem volt felnőtt emberhez méltó :(
    kritika ide:
    ismertek és tudjátok én sem tudok a nyelvembe harapni inkább hanem kimondom amit gondolok és ez baj próbálok is megváltozni :U, de másnap átgondolom és ha kell bocsánatot kérek
    szóval az a véleményem a szerverről nem kéne senkit ki dobni /persze aki anyáz 1folytában és nem tartja be a szabályokat no gl stb. az más tészta/ pláne nem bann-olni
    ezt ne vegyétek sértésnek nem annak szánom ha nem jó tanácsnak,
    senkinek sem esik jól ha kidobják és főleg ha bann-t kap ezt nagyon jól tudja aki régebbtől codozik
    ilyenkor el kéne számolni 10-ig és utánna dönteni és tudom seki sem szeretné ha az a hir járna már csak mondjuk a PH-n is hogy a NYEV szeróról az adminok dobálják ki az embereket mert ....... csak a MERT a nem NYEV-est nem fogja érdekelni csak nem jön hozzánk játszani :(
    nagyon jó tudom nehéz lenyelni engem is sokat csitereztek le a cod2-ben kick-et is kaptam bann-t is és nem esett jó és megértem Hunort is és mivel csapat játékos vagyok ki állok a döntése mellett csak mondjuk ha ő is elszámol 10 -ig lehet hogy másképp dönt
    ezt azért irom hogy ne legyen tévedés hogy én Zee pártját fogom szó sincs róla Hunor admin hozott 1 döntést ennyi

    [ Szerkesztve ]

    XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Új hozzászólás Aktív témák