Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • T 1000

    aktív tag

    válasz sifarr #347 üzenetére

    Látom nem érted mi a problémám, mivel nem akarod érteni. Leírtam, hogy ez még akár törvényes is lehet, de nem jövőbe mutató. A gondom pont az, ami írsz "Viszont csak az adatvédelmi szabályzatot fogadod el, valamint az ÁSzF-et."
    Ha én a Netfone-nál dolgoznék, biztosan sürgetném az ÁSZF megváltoztatását, hogy a valódi díjak szerepeljenek benne, de biztos csak én vagyok olyan hülye, hogy egy szerződés megkötése előtt tájékozódok. Ja, mégsem, van rajtam kívül legalább még egy hülye: [link]

    Had idézzek: "
    Ami elég furcsa, az az ÁSZF, mert abban aztán minden van, mint a búcsúban. Mindenféle csomag leírása, kivéve azok, amik fenn vannak a honlapon. Abban vannak olyan vicces díjak a 6-os pontban, mint 12,8 ezer forintos belépési díj meg havi 400 forint flottakezelési díj. Bár nekem az a gyanúm, hogy az valami másra vonatkozik, bár akkor hol van a rendes ÁSZF?
    Szóval érdekes lehet az ajánlat, de azért előtte kérdezd meg, vannak-e valami rejtett költségek a havi fixen kívül."

    Nem leszólni akarom a Netfone-t, valszeg én is belépek ha meggyőződtem mindenről, de pl. az apósomnak is ajánlottam, őt is beviszem és nem szeretném megszivatni magunkat.

Új hozzászólás Aktív témák