Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz B******** #15 üzenetére

    Nekem van konkrét kedvenc autóm. :)
    Mivel van a háznál két Volkswagen-ünk is és nagyon szeretjük őket, így nem volt kérdés, hogy a játékban a VW GTI-re fogok hajtani.

    Ez a kinézet ma este munkából való hazabuszozás eredménye (egyenként 2 mb-os képek!):
    KÉP 1
    KÉP 2
    A színe nem véletlen, a 3-as Golf-unk tiszteletére választottam.

    Sajnos az ész azt diktálná, hogy az Imprezára feküdjek rá, mert alapból erősebb autó ugye, de sajnos semmi sem fűz hozzá magához a márkához (max kicsit a Colin Mcrae Rally játékok).

    Ugyanígy már a következő kocsikategóriába is kiszemeltem előre, hogy onnan én csak is a régi Porsche-t fogom elsősorban pátyolgatni, egyszerűen imádom az egész autót kinézetre úgy, ahogy van (valószínűleg a régebbi NFS-ekből visszaköszönő kellemes nosztalgiafaktor okán is).
    Pont pár órája sikerült kiraknom egyébként azt a Porsche-t is, szóval nem kell már tovább halmoznom az anyagokat a raktárban (direkt nem építettem a már szintén meglévő BMW-be és az RX7-be szinte semmit sem, vártam a Porsche-t :) ).

    Jaaa, az BRZ alkatrészei meg én sem értem hogyan kompatibilisek nálad RX7-tel, mikor külön kategória a két autó...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák