Új hozzászólás Aktív témák
-
draff
aktív tag
Akkor nincs szerencséd. Így vagy együtt élsz vele, vagy húzzál fel valahonnan egy vastag sodrott erű '0' vezetéket. Lehet a pincéből egy földbe levert vasrúdról, vagy kösd egy fémbilinccsel a vízvezeték fémesre letisztított csövére,
de talán a legjobb megoldás a házak sarkain levezetett '0' vezeték, ami a tetőn lévő villámhárítókra van hivatva a földelést biztosítani. Az biztosan a földben van. (Valamikor Dorogon csináltam ilyen méréseket speciális műszerekkel.)
Azt azonban ne kérdezd: mi van akkor, ha erősen vihar van és belevág a villám. Én még nem próbáltam.
Lehet hogy semmi balhé se lesz, de lehet hogy akkor kivételesen nem kellene gépezni ha esik. Régebben vidéken a nagy zivatarok idején mindig kihúzták a fogyasztókat a konnektorból - arra a kis időre.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX One S 2TB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- AKCIÓ! MSI B365M i5 8600 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB CM MASTERBOX Q300L Zalman 600W
- Gyors, Precíz, Megbízható TELEFONSZERVIZ, amire számíthatsz! Akár 1 órán belül
- DDR3 BAZÁR! 8GB 16GB 1333MHz 1600MHz 2400MHz DDR3 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest