Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyonjjo

    tag

    válasz Janoska26 #2305 üzenetére

    Olvasd el a kép feletti zárójeles részt kérlek.Mint,ahogy írtam,ha nem lenne az a 15%,meg az érezhető különbség -45% súly.
    Még nyitott lettem volna a kompenzációra,de hogy 1000Ftot alkudni akartál,majd -2000Ft-Ft-ot személyesen,mikor jeleztem,hogy nem tudom adni olcsóbban.Majd pedig kompenzációra vágytál...
    Az a túlzásod,hogy lòbaltam/Ha így volt főleg meg kellett volna nézned mit kapsz/(ezzel jeleztem,hogy ki vagyok,hogy kezembe volt),ès figyelmetlenül kiesett,és továbbmentem,úgy,hogy meg se hallom? Házamtòl 100mèteren belül,5 perc alatt?
    Ha gondolod felveszem,bordázott memóriám videóját,amin lòbálom,sőt el is dobom neked,ilyen memoriatárolòba.Meglátjuk kiesik-e.
    Az én hibám,ha volt kevesebb,mint tiéd.
    De kértem,hogy nézz körül még egyszer, felajánlottam,hogy a felvételt megszerzem.
    És én kezdeményeztem,hogy kikérem prohardver véleményét!
    Azt,meg,hogy mit mondtál,most telefonon,nem is említem... :Y
    Én végig társ voltam,nem tettem,azt amit elvártál tőlem, igaz.
    Ismered azt a fogalmat,hogy a pénztártól való távozás után nem fogadunk el reklamációt?
    De én elfogadtam volna,ha egy 3. FÜGGETLEN fél véleménye alapján van alapja,ezért kezdeményeztem itt témában.(ès az a vélemény,nem prohardveres kapcsolataidè remélhetőleg).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák