Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz raziel01 #864 üzenetére

    Barátom. Addig, amíg 50 használt ingóság adás-vételből 48 szerződés nélkül megy, addig miről is beszélünk?

    Társadalmi szintű probléma, és az oktatásra vezethető vissza. Nagyon szép, hogy a gyerekek irodalom órán megtanulják Sappho költészetét, meg Apollinaire-t, de talán kellene emellett heti egy tanórát szentelni közgazdasági, jogi, állampolgári és politológiai ismeretekre.

    Amíg az embereket mindenhonnan az az inger éri, hogy ne gondolkodj, sodródj az árral, mert az jó neked, addig az emberek nem gondolkodnak előre. A csalók mocsok dögök, de ne feledjük, hogy az ilyen piti esetekhez két ember kell.

    A telefon letiltós dologról annyit, hogy tudomásom szerint a hűségidő alatt az adott telefont nem lehet elidegeníteni. Tehát aki megvesz egy olyan telefont, amiről tudvalevő, hogy nem lehetne eladni, az mire számít? Ugyanaz az eset, mikor valaki SGS4-et vesz 80 ezerért. Hátha. És mikor hátha nem, akkor mutogat minden felé, hogy csalóóóóóó. De amikor rápirítasz, hogy barátom, miből is gondoltad, hogy te majd harmad áron megkapod a tutit, akkor a pofádba vágja, hogy nem azért jött ide, hogy kioktasd.

    Egyszer már itt hagytam ezt a topicot de aztán csak visszajöttem segíteni. De abba kell hagyjam, mert azt látom, hogy minden figyelmeztetés és törekvés ellenére az emberek újból és újból ugyanazokat a hülyeségeket csinálják. Nincsen fejlődés, és én nem látom, hogy mitől lenne.

Új hozzászólás Aktív témák