- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
- Hazavághatja a MicroSD memóriakártyák piacát a Biwin-féle Mini SSD
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Horvi
őstag
válasz
Crabface
#55519
üzenetére
Pontosan. Ha SFX-L tápot használsz és az SFX-L slotba rakod akkor felette csak egy slim venti fér el(P12 van nekem bent). Vagy nyomtatsz/esztergáltatsz 4 rögzítő pint vagy megoldod gyorskötözővel a rögzítést.
A "B" terv pedig az, hogy az SFX-L tápot berakod az SFX slotba, akkor elfér felette a sima venti viszont a tápon alul a csatlakozóknak szűk lesz a hely és nem tudsz normális méretű VGA-t berakni a gépbe abban az esetben ha a VGA alulra kerül.
Viszont ez nem probléma abban az esetben ha a VGA az oldallapra párhuzamosan kerül beszerelésre a riser kábellel. Ennek az építésnek pedig az a hátránya, hogy nem tudsz toronyhűtőt használni.
Ezeket már végigszívtam
sasNAXO Az a seasonic táp jó vétel csak ez a gond vele, hogy SFX-L méret valójában. Az SGX(2021) lenne a rendes SFX méret viszont ahogy láttam itthon sehol nem kapni. Opció lehet még valódi SFX méretben a népszerű Corsair SF600 mondjuk.
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Több száz játékban kezdi meg karrierjét az FSR Redstone
- PlayStation 5
- Milyen egeret válasszak?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- TCL LCD és LED TV-k
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Renault, Dacia topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Battlefield 6
- További aktív témák...
- Patriot Viper Venom 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP/EXPO - 120 hó garancia
- ddr4 2x16gb min. 3200mhz keresek!!!
- Corsair VENGEANCE RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL30 - EXPO - 120 hó garancia
- Patriot Viper Venom 32GB (2x16GB) DDR5 6000MHz CL36 - XMP/EXPO - 99 hó garancia
- Új/bontatlan/bolti garis G.SKILL Trident Z5 Neo RGB 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz CL28(!!!) XMP + EXPO
- magyar billentyűzet - 172 - Lenovo Legion Pro 7 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5080
- ÁRCSÖKKENTÉS Ravpower 6000 mAh-s mégis pici powerbank eladó
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3654
- Apple iPhone 13 Pro Max 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- KÉSZLETKISÖPRÉSI KARÁCSONYI ULTRAAKCIÓ! - MacBook Air M4 16GB 512GB Garancia!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




