- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Milyen videókártyát?
- TCL LCD és LED TV-k
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Leégett az első Radeon a hírhedt 12V-2x6 tápkonnektorral
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
-
PROHARDVER!
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
válasz
flashpointer #24015 üzenetére
A konkrét játék igényeit én sem tudom, de nem csak ez a kérdés, hanem a felhasználó igénye is. Nyilván megvannak azok a beállítások is, amivel egy Atom is elviszi
. LP 7750-nel vagy 750-nel meg pico táppal alig nagyobb egy ilyen gép, mint csak APU-val, fogyasztásban sincs szignifikáns különbség. Árban is kb ugyanannyi még Pentiummal is, nemcsak Cerkával, teljesítményben meg jobb. Szerintem egyértelmű.
Szerk.: Ja, én mobil U-s i3-mal TDU-zok, 720p, magas részletesség gond nélkül megy neki. Sok dolog van, amihez nem kell erőgép, de ha nulláról építkezik az ember, akkor célszerűbb úgy vásárolni, hogy később ne bánja az ember. Nálam a játék egyáltalán nem volt tervben, csak kipróbálltam. Mivel jól megy, maradt.
-
flashpointer
őstag
válasz
flashpointer #24015 üzenetére
Meg közben eszembe jutott hogy ez elég szubjektív tanács volt mert számomra fontosabb hogy kisebb helyre elférjen és csendben legyen egy picoval ami azért nem a leggazdaságosabb, úgyhogy ha az értékarányt választod cpu+dvga jobb lehet, de a g3220 kicsit túlzásnak tűnik, volt egy prohardveres cikk pont így összehasonlítva valami cerka+dvga vs amd apu és hát az előbbi jobb felállás. Persze nem tudom mennyire cpu igényes a fifa.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen okostelefont vegyek?
- Battlefield 2042
- Eredeti játékok OFF topik
- Nők, nőügyek (18+)
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Intel Core Ultra 3, Core Ultra 5, Ultra 7, Ultra 9 "Arrow Lake" LGA 1851
- Gitáros topic
- Napelem
- Flint 2 OFF topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A23 128GB Kártyafüggetlen 1 év Garanciával
- DELL Precision 7540 - Intel Core i9-9980HK, RTX 3000 (nagyon erős GPU-val)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple MacBook Air 13 2017 A1466 512Gb SSD / i7 / 8GB RAM / 12 hó jótállás
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest