Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Pista0001 #10855 üzenetére

    Izé, a jelenlegi kütyü háza PC-szerű, míg az említett Giga ház hi-fi-szerű, így az asszony szemében az már - bármi is legyen benne - nem számítógép :DDD

    A másik előny a jelenlegi rendszerrel szemben, hogy pl. ebbe a gigába (bár nekem picit drága) már mATX lapot is tehetek, ami általában 4-8k-val olcsóbb mint a mITX. Valamint, ha elmenne egyben a mostani ház + Asus ION-os lap, akkor a helyére kerülő cucc már garis lenne, ami tudom, hogy sokakat nem érdekel, de nekem számít :B

    Kérdés csak az, hogy pl. ebbe a Giga T5140-be normál ODD és 1 vinyó elfér-e, mATX lap belemegy-e, van-e valami korlátja (a táp kapacitásán kívül) nomeg, hogy a bele kerülő Brazos, vagy A55-ös lap + A4-3300 procira épülő rendszer távirányíthatósága, wifivel elérhetővé tétele mennyibe fájna? :U (Ez a rész már lehet gari nélküli megoldás, ha lényegesen olcsóbb, mint az új bolti nettó ár)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Új hozzászólás Aktív témák