Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nashville

    tag

    válasz dkess #85003 üzenetére

    Köszi szépen, megnéztem a linkelt posztodat és a kollegával folytatott kommunikációdat.
    Szeretem mikor így körbe vannak járva a dolgok. :) Nagyon erősen hajlok az AX58U felé. Még olvasgatok a témában, mert egyre több kérdés van ami feljön menet közben.
    Még annyit kérdeznék, hogy ezzel a modellel kivitelezhető lenne az hogy telefonokról fotók szinkronizálódnának a rácsatlakoztatott winyóra, továbbá, ha rámásolok filmeket, zenéket a PC- n keresztül azt a TV- n + mobileszközökön le tudjam játszani wifi kapcsolattal és a harmadik igény pedig a torrentezés lenne. Gondolom ez már túl sok (főleg a torrent miatt) erre már NAS kell igaz? Ha ezeket tudná ha csak lassabb sebességgel is akkor ki tudnám tolni a NAS beszerzését, mert az még sokkal lejjebb van a prioritási listámban.
    Az is nagy segítség lenne, ha linkelnél egy oldalt vagy egy ilyen remekül megírt posztot, hogyha működik ez a három dolog akkor hogyan is kell majd megoldanom. Köszi.

  • Real_Necro

    veterán

    válasz dkess #85003 üzenetére

    Elgondolkoztam, hogy nekem a ház két végébe és a szuterénbe nem lenne jobb egy ilyen "hármas"? Bár sokat nem tudok róla, cégnél Ubiquity eszközökből van 7 összekapcsolva, annak a webes felületét ismerem, bár ahhoz cloud is kellett, mert szerveren futtatva állandóan leállt... Ja és ugye router szerepet nem látnak el.

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák