Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz MaCS_70 #89798 üzenetére

    Kíváncsivá tettél, azt azért hozzá kell tennem, hogy ahol lakok egyetlen szolgáltatónak van lefedetsége (kékek).

    Pár hónapja megvettem az összes szolgáltató simkártyáját és kipróbáltam mindent, egyedül a telenornak volt értékelhető sebessége és nem is rossz. A vodának pl max 0.5 mbit / s volt akármit is csináltam. (régebben írtam, pont ebben a topicban, hogy mi mindent szenvedtem vele) Esetleg privátban megírnád mire gondolsz pontosan? Persze ha publikus jöhet ide is :)

    #89801Gubek-Einste

    Egy darab gép lenne rajta, kábellal rákötve közvetlenül, annyi, hogy ha a másik sim kártyáról elfogy az adatmennyiség akkor ennek kéne átvennie a helyét. (a másik kártyát csak munkára használom)
    Ebben az esetben már lenne rajta vagy 4 telefon és 1-2 gép. Ezért kéne hogy normális wifi legyen benne.
    Falakból max 1-et kéne átvinnie, sima tégla, vasbeton nincs, az csak a födémben van, de jelenleg nincs beépítve a padlás, így nem érdekes.

    Amit most vennék, az kevés netet használna, de cserébe 0-24-ben kéne, hogy menjen kis adatforgalom mellett. Ezért kéne a második sim.

    Alapvetően nincsenek gondok a Huawei eszközeivel.
    Akkor lehet ez lenne a legegyszerűbb megoldás, csak nem nagyon szeretem a hűségidőt :)

    Köszi szépen a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák