Hirdetés

Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • Exelsior24

    aktív tag

    válasz ludnik #9668 üzenetére

    Azért számomra elég furcsa ez az Onstream.to weboldal és a letölthető applikációik. Maga a a weboldal és az appok is elég profin meg vannak csinálva, de közben mégis sehol semmi infó, hogy honnét jön ez az egész, kik készítették, bármiféle felhasználási, jogi feltételek, sehol semmi infó.
    Ettől függetlenül persze látom sokan írják külföldi fórumokon is, hogy jól működik, de én mindenesetre tartok egy kicsit az ilyen nagyon profin összerakott, de semmi információ a készítőkről, rejtélyes weboldal és appoktól.
    Persze oké megértem, hogy egy ilyen nem éppen legális oldalt és appot nem fognak agyonreklámozni a készítői, meg hírdetni magukat, hogy lenyomozhatóak legyenek, de valahogy én kicsit tartok tőle.

    Steam / PlayStation: Exelsior24 / Nintendo Switch Friend Code: SW-3907-8356-3882

Új hozzászólás Aktív témák