-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
zee36th
tag
Megjött a One UI 8.5 Fold 6-ra.
-
Elf
aktív tag
DEX-t használja valaki?
Még az előző verzióban bekapcsoltam hogy mentse el az ablakok helyzetét és újra Dex-re lépve ott voltak az ablakok.
De az új verzióval szana-széljel dobálja az ablakokat és nem találom a beállítást ahol ezt ki lehet kapcsolni.
Valaki tudja esetleg? -
-)Verso(-
támogató
Nekem a fold 7 30%-ról reggelre kikapcsol.
Hát ott valami akkor nagyon nem okés nálad 😳
-
mgTerminator
veterán
-
Próféta
tag
Sziasztok. A Samsung ceruzás tokkal használom a telefont. Autós tartót szeretnék venni hozzá, mert a jelenlegi spigen tartóba nem tudom betenni a ceruza bumszli miatt. Nektek van olyan autós tartó, ami bevált ezzel a tokkal?
-
helixP
nagyúr
A tapasztalatok alapján az mennyire oké, hogy energiatakarékos mód és CPU módban, AOD nélkül 1%-ot esik óránként éjjel, amikor jómagam alszom?
-
gretzky77
veterán
Sziasztok, tudtok olyan oldalt ahol imei szám alapján ki tudom deríteni milyen régióba szánt a készülék? Illetve telefonban, hogy tudom megnézni pontosan milyen régiós és milyen szoftver verzió fut rajta? Köszi
-
blueye
veterán
-
moorland
csendes tag
Sziasztok, nem tudom maradhat-e itt, van egy elado Z-Fold 6 telefonom kis kepernyöhibaval, ha valakit erdekel privatban szivesen küldök infot es kepeket.
-
blueye
veterán
-
mgTerminator
veterán
-
Kronk
őstag
-
zee36th
tag
-
Kronk
őstag
Nektek is ez a legfrissebb?
07.01?
-
n0is3es
aktív tag
-
helixP
nagyúr
Köszi,
Igazából 400k körül már lehet venni "boltból" ez a lélektani határ, a 7 meg nagyon borsos ÉS nem támogatja az Spent, ami nekem must.Ákksi kapacitásban nem lett több, mint a 3,.azt látom, de talán a csipszet egyel kevésbé éhes talán. Nem?
-
blueye
veterán
-
Levente07
tag
-
blueye
veterán
Én inkább 7-re váltanék ha kivitelezhető.
Én is, főleg a garancia miatt de lehet olyan 6os is amire van még bőven gari.
-
mgTerminator
veterán
-
Elf
aktív tag
-
helixP
nagyúr
Van olyan, aki Fold3-ról váltott 6-ra?
Megcsináltam a száraz tények összehasonlítását, de jó lenne egy személyes vélemény is
Köszi
-
blueye
veterán
-
n0is3es
aktív tag
-
Kronk
őstag
-
n0is3es
aktív tag
Az előbb azt írtad hogy garis Június 26.-ig.
Imei alapján
De hiába garis ha nincs papírja 
-
mgTerminator
veterán
-
n0is3es
aktív tag
-
Kronk
őstag
Nem tudom honnan van, de ezekre 3 év gari van ha itthon lett vasarolva.
Abban bőven benne vagy még -
n0is3es
aktív tag
-
Kronk
őstag
-
n0is3es
aktív tag
Azért downgradeltem mert azt hittem szoftveres baja van az újlenyomat olvasómnak, de kiderült hogy hardver. Így megy vissza az A16 Ui8.
De legalább ki be lehet kapcsolni a telefont, csak újlenyomat olvasóm nincs 
-
n0is3es
aktív tag
És hogy sikerült? Mert tudtommal bootloader nyitás nélkül nem lehet...
4 file-os full flash samfw-ről plussz odinból a legfrisebb. Nem kell hozzá bootloader nyitás
Főleg úgy hogy a bl nyitás garivesztéssel jár, és 26 júnig garis a telefonom 
-
nagyito88
aktív tag
És hogy sikerült? Mert tudtommal bootloader nyitás nélkül nem lehet...
Én is úgy tudtam eddig, hogy csak bootloader nyitással mehet downgrade. Mondjuk nem írta, hogy nem azzal csinája.
-
mgTerminator
veterán
-
n0is3es
aktív tag
Sose lehetett.
Jelentem folyamatban van a visszaállítás A15 Ui7-re
Nem tudom amit írtál honnan szedted de semmi gond. -
mgTerminator
veterán
-
Kronk
őstag
Nekem csak a garijegyet kérték, semmi mást
-
etohun
aktív tag
Sziasztok! Lehet hogy már volt róla szó, de mennyi belső fóliacserét állnak ingyen? kell valami a számlán/garijegyen kívül?
-
n0is3es
aktív tag
Sziasztok, valahogy vissza lehet rakni a telefont A15-re? Válaszotok előre is köszi
-
mgTerminator
veterán
Nem elég hogy egy kibaszott drága telefon javításra ami szerintem 2-3 óra vártál 3 hetet még resetelik is... Alaplapot is cseréltek?
Az a baj hogy állandóan aláíratják veled az adatvesztés veszélye fennálló papírt, addig bele sem kezdenek. Ez annyira dühítő hogy nemigaz és az embernek nincs választása

Tegyük hozzá hogy lehet csinálni Samsung felhőbe 30 napos fullos mentést, de nem olyan mint az appleön, minden szirszart vissza be kell állítani, appokba belépni stb.
-
Kronk
őstag
Dehogy kértem, azt hittem megy vissza az Oktogonba, jobb is lett volna, mert vihetem a fold5-t is amúgy, de így külön megyek, na mindegy
-
blueye
veterán
Akkor te címre kérted, az enyém SESbe megy, remélem. Én eleve gyári állapotra tettem, tudtam hogy ez lesz (asszem' le is volt írva). De legalább belehúztak most, biztos vége a szabadságolásnak

-
Kronk
őstag
Nem kaptam, ma hívott valaki, hogy Samsung mobil futár és hozná a telefont, meg is jött 3 hét után. Sajnos kapott egy full resetet, hiába volt szervíz módban, és már alapból Android 16al jött, nem mintha nem frissítettem volna, de azért ne döntsék el helyettem
-
blueye
veterán
-
Kronk
őstag
-
blueye
veterán
-
mgTerminator
veterán
-
Jose1000
csendes tag
-
Levente07
tag
Sziasztok,
android 16 óta facebookozás vagy tik-tok közben randomra felvillan a vaku a telefonon. Ez mitől lehet? Vagy másnál is van?
-
Kronk
őstag
-
blueye
veterán
-
Kronk
őstag
-
blueye
veterán
-
Kronk
őstag
-
Levente07
tag
Sziasztok,
tölthető az android 16.
-
Jose1000
csendes tag
Én minden éjszaka nyitva tettem le, majd kerek 1 évesen egyik este becsukva hagytam és reggel mikor kinyitottam kettérepedt középen. Az AI szerint nyitott állapotban feszültség van a kijelzőben ezért jobb csukva tartani. Hát most kiderül hogy a Fold 7 hogy fog reagálni mert éjszaka csukva teszem le.
Tettem be képet is róla, keresd vissza.
Köszi megnézem.
-
mgTerminator
veterán
Én minden éjszaka nyitva tettem le, majd kerek 1 évesen egyik este becsukva hagytam és reggel mikor kinyitottam kettérepedt középen. Az AI szerint nyitott állapotban feszültség van a kijelzőben ezért jobb csukva tartani. Hát most kiderül hogy a Fold 7 hogy fog reagálni mert éjszaka csukva teszem le.
Tettem be képet is róla, keresd vissza.
-
Jose1000
csendes tag
-
Levente07
tag
-
Jose1000
csendes tag
Sziasztok.Beléptem egy kék fold 6 al.Kérdezném,hogy éjszaka érdemes kinyitva hagyni.Köszi

-
iendre
csendes tag
A kártyákat nem szoktam cserélgetni , nincs esim, csak két fizikai kártya. A telefont persze néha újraindítom.
Talán megoldás, hogy kicserélem, egyes SIM helyre menjen az amiről mindig akarom az SMSt írni.
De akkor meg valószínűleg át kell nézni ami eddig a kártyákhoz volt rendelve, mint egyes kontaktok alapértelmezett kártyája amiről a hívás kimegy.
-
Luser2000
addikt
Sziasztok
Egy érdekes problémával találkoztam. SMS küldésnél, ha két kártya van a telefonomban alkalmanként átvált az 1es kártyára és azzal küldi az üzenetet, holott be van állítva alapértelmezett sms küldőnek a 2es kártya. Még akkor is csinálja ha korábban mindig a 2es kártyával küldtem az üzenetet. Színben is hasonló, és hiába neveztem el a SIM beállításoknál a kártyákat csak azt írja hogy Telekom, és csak akkor látom a számot ha rámegyek a részletekre.
Valakinél fordult már elő ilyen, ha igen, mit tett vele?Köszönöm szépen
Nekem csak akkor zavarodik össze, ha valamelyik kártyát kiveszem/kikapcsolom, majd vissza.
Az pedig nem tul rég van, hogy nem lehet jól láthatóan megkülönböztetni, hogy éppen melyekről küldesz.
Talán a Messages app frissítése rontotta el. -
iendre
csendes tag
Sziasztok
Egy érdekes problémával találkoztam. SMS küldésnél, ha két kártya van a telefonomban alkalmanként átvált az 1es kártyára és azzal küldi az üzenetet, holott be van állítva alapértelmezett sms küldőnek a 2es kártya. Még akkor is csinálja ha korábban mindig a 2es kártyával küldtem az üzenetet. Színben is hasonló, és hiába neveztem el a SIM beállításoknál a kártyákat csak azt írja hogy Telekom, és csak akkor látom a számot ha rámegyek a részletekre.
Valakinél fordult már elő ilyen, ha igen, mit tett vele?Köszönöm szépen
-
Ateszpapa
addikt
Egyébként megcsinálták, de mikroszkóppal találtak sérülést a kijelzőn, valami apró éles dolog közé lett zárva. Érdekes mert abszolút semmilyen sérülés nem volt a kijelzőn egészen addig amíg végig nem repedt, és egészen biztos hogy egy porszem sem lett közé zárva.... Ja a keret és a kijelző fólia között volt ez a sérülés ahol csak kijelző van, ezért csak biztosításra voltak hajlandóak megcsinálni. Persze hozzátették hogy nem ez okozta a végigrepedést. Ahogy elmondta a technikus hogy hogy javítják, az alapján szinte teljesen új a telefon, mert szinte csak az alaplapot emelték át. (ez legalább pozitív, viszont ha nincs biztosítás £400)
Azt hiszem tudom miért történt ez a repedés. Ez volt az első Foldable telefonom (de nem az utolsó) és mióta kivettem a dobozból, soha nem nyílt ki csak 99%-ban, tehát a zsanér egy kicsit kilátszódott, persze picit ha ráfeszítettem akkor meglett az 1% is. Tehát szarul lett beragasztva a kijelző és 1 év után azt mondta az anyag hogy elég volt
Most javítás után mikor kinyitottam még kipattant mint a rugós bicska és furcsa volt a kijelző, mintha már hátrafelé hajlana és ez azért van mert mostmár teljesen szétnyílik és hátul nem látszódik a zsanér sem.
Mindenki óvatosan vásároljon ilyen készülékeket pláne használtan, de újonnan is meg kell nézni nehogy beszopja valaki mint én.
Ez nálunk tuti totálkár, ha nincs bioztosítás rajta.
Mondjuk én minden készülékemnél kötök a T-nél, mert ha gebasz van az megvéd. -
Elf
aktív tag
Egyébként megcsinálták, de mikroszkóppal találtak sérülést a kijelzőn, valami apró éles dolog közé lett zárva. Érdekes mert abszolút semmilyen sérülés nem volt a kijelzőn egészen addig amíg végig nem repedt, és egészen biztos hogy egy porszem sem lett közé zárva.... Ja a keret és a kijelző fólia között volt ez a sérülés ahol csak kijelző van, ezért csak biztosításra voltak hajlandóak megcsinálni. Persze hozzátették hogy nem ez okozta a végigrepedést. Ahogy elmondta a technikus hogy hogy javítják, az alapján szinte teljesen új a telefon, mert szinte csak az alaplapot emelték át. (ez legalább pozitív, viszont ha nincs biztosítás £400)
Azt hiszem tudom miért történt ez a repedés. Ez volt az első Foldable telefonom (de nem az utolsó) és mióta kivettem a dobozból, soha nem nyílt ki csak 99%-ban, tehát a zsanér egy kicsit kilátszódott, persze picit ha ráfeszítettem akkor meglett az 1% is. Tehát szarul lett beragasztva a kijelző és 1 év után azt mondta az anyag hogy elég volt
Most javítás után mikor kinyitottam még kipattant mint a rugós bicska és furcsa volt a kijelző, mintha már hátrafelé hajlana és ez azért van mert mostmár teljesen szétnyílik és hátul nem látszódik a zsanér sem.
Mindenki óvatosan vásároljon ilyen készülékeket pláne használtan, de újonnan is meg kell nézni nehogy beszopja valaki mint én.
Ebben az a fura hogy úgy tudom egyik sem nyílik 180˚-ra csak kb. 179,8-ra.
Ha lerakom kinyitva pofával lefelé az asztalra akkor átlátni a közepénél alatta.
És akkor ha jól értem nem garanciába javították?
Csak azért nem fizettél mert a biztosítást fizeted. -
mgTerminator
veterán
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Egyébként megcsinálták, de mikroszkóppal találtak sérülést a kijelzőn, valami apró éles dolog közé lett zárva. Érdekes mert abszolút semmilyen sérülés nem volt a kijelzőn egészen addig amíg végig nem repedt, és egészen biztos hogy egy porszem sem lett közé zárva.... Ja a keret és a kijelző fólia között volt ez a sérülés ahol csak kijelző van, ezért csak biztosításra voltak hajlandóak megcsinálni. Persze hozzátették hogy nem ez okozta a végigrepedést. Ahogy elmondta a technikus hogy hogy javítják, az alapján szinte teljesen új a telefon, mert szinte csak az alaplapot emelték át. (ez legalább pozitív, viszont ha nincs biztosítás £400)
Azt hiszem tudom miért történt ez a repedés. Ez volt az első Foldable telefonom (de nem az utolsó) és mióta kivettem a dobozból, soha nem nyílt ki csak 99%-ban, tehát a zsanér egy kicsit kilátszódott, persze picit ha ráfeszítettem akkor meglett az 1% is. Tehát szarul lett beragasztva a kijelző és 1 év után azt mondta az anyag hogy elég volt
Most javítás után mikor kinyitottam még kipattant mint a rugós bicska és furcsa volt a kijelző, mintha már hátrafelé hajlana és ez azért van mert mostmár teljesen szétnyílik és hátul nem látszódik a zsanér sem.
Mindenki óvatosan vásároljon ilyen készülékeket pláne használtan, de újonnan is meg kell nézni nehogy beszopja valaki mint én.
-
zee36th
tag
Főképernyő nem lett újra normális?
Nem tudom, home up-pal nekem kicsit szét van hack-elve
és így nem is változott semmi -
mgTerminator
veterán
-
mgTerminator
veterán
-
mgTerminator
veterán
-
Kronk
őstag
Szia, egy Wipe cache-t csinálj meg, plusz a beállításokban az adaptív akkut kapcsold ki, majd vissza.
Ha ezek nem segítenek akkor sajnos nincs jobb ötletem.
Tudnál segíteni ezek pontosan merre vannak?
-
mgTerminator
veterán
Szia, egy Wipe cache-t csinálj meg, plusz a beállításokban az adaptív akkut kapcsold ki, majd vissza.
Ha ezek nem segítenek akkor sajnos nincs jobb ötletem.
-
Levente07
tag
Sziasztok,
nektek is kevesebbet bír az akksi az új rendszerrel? Azt hittem majd idővel beáll de szerintem így is kevesebbet bír a teló. Lehet újra kellene húzni de semmi kedvem hozzá. Meg ha nektek is kevesebbet bír akkor értelme sincs.
-
mgTerminator
veterán
Válts EE-re és ott is lesz net ahol eddig semmi nem volt. Az edzőteremben abszolút nem működött egy WhatsApp üzenet nem ment el, az EE-vel sincs térerő, de hívás net minden működik probléma nélkül. Az O2-val max térerő mellett is voltak problémák
-
motown5l
senior tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.szívok vele én is. Munkahelyemen, szinte a térerő nulla. 4g re kelett kapcsolnom hogy, legy n valami. erre most pár napja küldtek egy üzenetet, hogy, le kapcsolják a 4g t. csak, 5 g szolgáltatás lesz már elérhető
-
motown5l
senior tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.kaptam hozzá még egy 6 hónapos Disney plus csomagot..
mivel virgin elofizeto is vagyok, ezért meg duplaztak, a mobil, adatforgalmat, és a virgin is dupla sebesseg lett..
O2 szolgáltató -
zee36th
tag
Jött ma májusi security patch.
-
nagyito88
aktív tag
Várd meg azt 2-3 hónapot jobban jársz.
Mindig van akció, ingyen óra vagy füles hozzá. Viszont ilyen Adidas stb utalványt én még nem láttam. Én a W7-et kaptam mellé ingyen kb.
Angliában vette, a 200 Font alapján
-
mgTerminator
veterán
Várd meg azt 2-3 hónapot jobban jársz.
Mindig van akció, ingyen óra vagy füles hozzá. Viszont ilyen Adidas stb utalványt én még nem láttam. Én a W7-et kaptam mellé ingyen kb.
-
motown5l
senior tag
-
motown5l
senior tag
-
Lajmund
őstag
Igen ez is igaz. Telefonálni és vásárolni (lista) is jobb igy és kényelmesebb mint egy lapát. De nekem elötte ultra volt azzal is együtt tudtam élni használni minden másra meg jobb volt.
-
helixP
nagyúr
Ja, hogy képarány.
Én pont, hogy szeretem a slim képernyőt. Így könnyebb egykezezni, ha meg valami összetettebb dolog kell, úgy is kinyitom. -
Lajmund
őstag
Rendes külső képernyő => Ez alatt mit értesz?
Azt amit Gyuri is linkelt. A külsö is rendesen használható mert pl a fold5-nél macerásabb irni a keskenység miatt. Ettöl függetlenül lehet várok én is nekem ez is teljesen jó mindenre meg ezt már leglább nem sajnálom és nem féltem ugy.

-
zee36th
tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Megjött a frissítés, mától működik , este eljátszadozom vele.
-
mgTerminator
veterán
Nem változik semmi, csak egy restartot csinál a végén szóval mielőtt megváltoztatod a régiót nézd meg az összes értesítésedet stb.
Egyébként csak visszaraktam frissítés után ILO-ra mert kézzel kellett elindítani a rögzítést beledumált amivel nem is lett volna gond, de az automata rögzítés hiánya miatt nem opció.
-
mgTerminator
veterán
-
gilfoyle
őstag
Ez a kis javítás amit írtam korábban.
-
iendre
csendes tag
Szeretném megkérdezni, hogy a régió váltásnál, amikor csak azt módosítom visszaáll a telefon alapra, vagy marad minden beállítás és program amiket telepítettem?
Köszönöm -
mgTerminator
veterán
-
gilfoyle
őstag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Semmi baj sincs a frissítéssel, az akkuidőm is beállt. A Goodlockból a Theme parkot használom csak, azzal semmi baj.
-
mgTerminator
veterán
Nem akkora para. Én a 23 ultra topikban sok hasznos infot szereztem az elmult 2 napban és lenyugodtampedig elsöre rögtön én is durrogtam
de amugy minden okés pedig nekem is szénné van álligatva az atyauristen is rajta. Home up nekem nem megy másnak meg igen.. De amugy élhetö semmi nagy dolog nincs. Ha valami van kérdezz a 23 ultrásoknál ott van most a legtöbb mokus aki képbe van minden szarral. Persze ott is sok a noob mint én is de türelmesen válaszolnak. Nekem fold 5 van.Csak 891 új hozzászólás van abban a topicban
-
Lajmund
őstag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.Nem akkora para. Én a 23 ultra topikban sok hasznos infot szereztem az elmult 2 napban és lenyugodtampedig elsöre rögtön én is durrogtam
de amugy minden okés pedig nekem is szénné van álligatva az atyauristen is rajta. Home up nekem nem megy másnak meg igen.. De amugy élhetö semmi nagy dolog nincs. Ha valami van kérdezz a 23 ultrásoknál ott van most a legtöbb mokus aki képbe van minden szarral. Persze ott is sok a noob mint én is de türelmesen válaszolnak. Nekem fold 5 van. -
gilfoyle
őstag
Jött egy 400 megás frissítés.
-
gilfoyle
őstag
-
Freezee
senior tag
-
mgTerminator
veterán
-
bigkokas
tag
Én ugy érzem nekem jobb lett az üzemidöm..
Azért volt ca he reset..
A némítás jól el ba...ták..jobb volt a régi..ez a kétoldali lehúzás is kikészít..vezetés közben.. -
gilfoyle
őstag
Észrevettetek bármi változást, jobb/rosszabb irányban a 14-hez képest?
Nekem karcsúbb lett az akkuidőm, bár lehet még tanul... Nem reseteltem, nem volt cache törlés, már jó ideje nem csinálok ilyeneket főverzió váltáskor. -
mgTerminator
veterán
-
zee36th
tag
Aki feltette, meg tudná nézni hogy a hívásrögzítés elérhető e már?
Nekem nincs ilyen opció , csak a 'transcipt assist' AI cucc
-
mgTerminator
veterán
-
zee36th
tag
Legutobbi nagy frissitésnél is ez volt (fold5) pár honap kell neki mire utoléri a goodlock.. bizos nem tudtak rola hogy jön a frissités.
Akkor még a samsung böngészö is beszart azota se tud forditani magyarul.. meg pár nyalánkság ami nem jut eszembe.. De legalább stabil maradt a telo nagy bug nem volt.Fold 4-en nem volt gond a váltásnál, remélem nem kell várni OUI 8-ig, hogy helyrerakják
Recent apps layout-ot sem lehet most változtatni így
-
Lajmund
őstag
Legutobbi nagy frissitésnél is ez volt (fold5) pár honap kell neki mire utoléri a goodlock.. bizos nem tudtak rola hogy jön a frissités.
Akkor még a samsung böngészö is beszart azota se tud forditani magyarul.. meg pár nyalánkság ami nem jut eszembe.. De legalább stabil maradt a telo nagy bug nem volt. -
zee36th
tag
Home Up (Good Lock) nem működik még, full elbarmolta a home screenemet, akit esetleg zavar ez, az várjon még.
-
Levente07
tag
Megjött az android 15. Nekem már fent is van.

-
mgTerminator
veterán
-
Lajmund
őstag
-
Luser2000
addikt
-
gilfoyle
őstag
-
Luser2000
addikt
Akkor 2 nap múlva jön a 15?
Kíváncsi vagyok a Fold verzió milyen lesz. A 15-ben nem tetszett a widget háttér átlátszósági lehetőségek csökkentése. Az ikonok színeinek beállíthatósága viszont tetszett. Ezek mind kinézeti dolgok, működésileg abban a kb 2 hétben nem volt vele gondom.
Remélem lesznek a hajlíthatókra szabott újítások.Jött?
-
gilfoyle
őstag
Akkor 2 nap múlva jön a 15?
Kíváncsi vagyok a Fold verzió milyen lesz. A 15-ben nem tetszett a widget háttér átlátszósági lehetőségek csökkentése. Az ikonok színeinek beállíthatósága viszont tetszett. Ezek mind kinézeti dolgok, működésileg abban a kb 2 hétben nem volt vele gondom.
Remélem lesznek a hajlíthatókra szabott újítások. -
syIex
nagyúr
Lakom befelé a telefont viszont most egy kicsit el akadtam.. SwiftKey használok és eddig nyitott módban is egyben volt a billentyűzet most viszont külön van választva ami eléggé zavaró... Hiába húztam össze a menüben úgy sem akarja az igazságot csak kisebb a gap.
Hogy lehet ezt egybe varázsolni?
-
Ateszpapa
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Apple Mac Pro Workstation Dual Xeon,18GB RAM,WIFI,BT,256GB SSD,Ubuntu 24.04
- ÚJ Lenovo LOQ Intel Core i7-13650HX, 32GB, 1TB, RTX 5060(8GB), FHD 144Hz
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- ÚJ FEKETE Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 135U 16GB 512GB 1 év gar
- AKCIÓ! GIGABYTE B760M i5 13600K 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 Ti 8GB Lian Li Vector V100R 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
A garancia érvényességét pedig a samsung fiókban online is letudod kérdezni.


szólnak ha készen van


de amugy minden okés pedig nekem is szénné van álligatva az atyauristen is rajta. Home up nekem nem megy másnak meg igen.. De amugy élhetö semmi nagy dolog nincs. Ha valami van kérdezz a 23 ultrásoknál ott van most a legtöbb mokus aki képbe van minden szarral. Persze ott is sok a noob mint én is de türelmesen válaszolnak. Nekem fold 5 van.



Én Dynamic Spotot használok amúgy is az viszont szerintem nagyon jó cucc.

