Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz Shingen #105247 üzenetére

    Hátul. Ujjlenyomat olvasóra nincs szükségem, viszont a telefon többnyire az asztalon van, nem akarom csak azért felvenni, keresgélni a hátulján a gombot hogy aztán visszategyem tehát azok a modellek amik nem oldhatók az előlapon valamilyen megoldással nálam nem játszanak sajnos (oldalán sem). Tudom hogy az a trend hogy ha egyik van nincs a másik mert "sokat fogyaszt", de van aki mégis meg tudja oldani.

    Eddig az S7 és az OP3 között gondolkoztam és bár az S7 nem független lenne afelé húztam a könnyebb beszerezhetőség/support/kiegészítők/qi/IP védelem és a kézhezállóbb méret miatt viszont a közelmúltban szívtam nem rootolt eszközről való mentéssel (Helium sem mentett alkalmazásadatot) így aztán root lett a vége de ez S7-nél nem jó ötlet. Ebből kifolyólag felmerül pár új kérdés.

    -Ezek kitkat és régebbi droidok voltak, mm-nál működik már normálisan a fiókba mentés? Ezt jól csinálja az epül.
    -Heliumon kívül lehet menteni mással is alkalmazásadatot root nélkül?
    -Mit rootolhatok garanciavesztés nélkül?

    Tudom túl sok a paraméterem de a rá szánt összeg rugalmas. Megvárom a Pixel és az XZ árakat, ezekre kíváncsi vagyok. Z5 is tetszik de S7 áron adja a szolgáltatóm annyit meg nem hiszem hogy ér.

Új hozzászólás Aktív témák