Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PCProfessor

    aktív tag

    Hello, hello!

    Kezdő vagyok linux téren. A célom a váltás lett volna winfosról de játékok miatt nem lehet így marad a virtualizálás. Általános célra lenne mint pl. böngészés, discord, filmek nézése stb...
    Dual boot nem opció, mert gyakran meggondolom magam és mást csinálok vagy egyszerre több mindent és hiába lenne mindkét rendszer az ssd-n 10-15 percenként nem váltok.

    1.) Melyik programmal lesz a legkevesebb teljesítménycsökkenésem ha windowsból futtatom majd a linuxot? Virtualboxot használtam pár hétig de egyáltalán nem reszponzív így pár napja váltottam vmware-re. Sokkal jobb a teljesítmény. Van ennél "jobb" program amivel a maxot tudom kihozni?

    2.) Mennyi lenne az ajánlott hely ilyen célra? 50gb?

    3.) Voicemeteer bananát használok, hogy szebb, tisztább legyen a hangom, linuxon milyen alternatíva van erre?

    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák