Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vadkörte

    addikt

    válasz ubyegon2 #70603 üzenetére

    +(#70597) CPT.Pirk + (#70600) samujózsi:

    Uraim, köszönöm a megerősítést! Megnyugtatott, hogy nem gondolkodtam rosszul. :DDD
    Mint írtam, W10 Home van rajt és az agyvérzés kerülgetett olyan tetű. Üresjáratban 60°C körüli a CPU maghőmérséklete, a boot "viszonylag gyors", kb. 3 perc, a leáállást már nem volt kedvem mérni, 5 perc után otthagytam.
    A főnökétől vette a gépecskét, amolyan munkahelyi mindenes volt egy akkora botantennával, (8dBi-s Tp-Link) ami elmehetne paradicsomkarónak is a balkonláda kertészetbe. Állítólag lepucolták, mielőtt eladta havernak. Ja... Állítólag...
    Ehhez képest évekre visszamenőleg tele van a cég adataival. Komplett levelezések, számlák, nyilvántartások, bérszámfejtések, szerződések, GDrive és Dropbox fiók, CV-k, stb...
    Emellett egy kisebb atomrobbanásnyi por, egy rahedli zene (+torrent :DD ) privát képek (nem, a főnök dögös feleségéről nincsenek sem homevideók, sem képek (legalábbis eddig nem találtam meg ;] ) ellenben a kutyányi méretű kövér kandúrjuk töketlenítési projektének dokumentumfotóival.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák