Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 426os

    őstag

    válasz ubyegon2 #59419 üzenetére

    Jól hangzik ez a TLP, de miben segít a problémámon? Nem találok vele kapcsolatban semmi olyan opciót, hogy kezelné a ventillátor fordulatszámot.

    Windowsnál nem kellett semmilyen segédprogram, ott jól működött alapból. :DD ezt inkább nem hallottam
    Pedig így van. Semmi problémám nem volt vele alapvetően. Azért akarok váltani, mert betelt a pohár a win10 letilthatatlan, erőszakos frissítéseivel, ami miatt gyakran használhatatlan lett a gép (hol azért mert frissítés után nem indult el többet, hol azért, mert nem tudtam használni hosszú ideig, amikor önhatalmúan neki állt frissíteni). Régebbi windowsra pedig már nem akarok visszaállni, szeretnék egy kvázi-naprakész rendszert és mivel már a programok nem kötnek egy adott rendszerhez, a Linux megfelelő alternatívának tűnt. Mint-el pedig van is konkrét tapasztalatom régebbről, de akkor asztali gépre tettem fel és ott az általános dolgokkal nem volt probléma (azokkal itt sincs, de hosszútávon az nem játszik, hogy egy hajszárító mellett üljek).

    .

Új hozzászólás Aktív témák