Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz #25954560 #4995 üzenetére

    jol ertetted, valoban ennyire egyszeru ra a valasz, legonkabb az volt a cel, hogy eldongolkodjek rajta Vladi
    pontosabban azert, hogy ha elmegy a i386-os kernel/progi is, miert hasznalnak megis x86-64-et illetve i686-ot

    azert, mert maskulonben ugrik sok sutasitaskeszlet, mely amugy gyorsitana a rendszeren

    Vladi: nem ertek egyet abban, hogy desktop-on nem hasznalod ki
    csak az eredeti kerdeshez visszaterve, a HD videok lejatszasa eleg szamitasigenyes ahhoz, hogy mindent hasznaljon az ember, amit a procija tud, s amit az adott feladathoz fel lehet hasznalni
    a lib-ekkel pedig nem igazan ertem, milyen szivasra gondolsz (bar 64 bites rendszerm nincs), azokat nem igazan a user feladata linkelgetni (egy ubuntu alatt foleg nem)

    az uname -i kapcsolot emg beneztem ezek szerint, ugy ertettem a tamogatott hw platform (egyfelol, mert te is a kerneladataokkal egyutt irtad, masfelol mert van egy -m kapcsolo is
    meg az is zavaro tud lenni, hogy az i386 ertelmezheto ugy is, hogy "nem powerpc, meg nem alpha, meg nem sparc", illetve ugy is, hogy "nem 486, meg nem 586, meg nem 686")

Új hozzászólás Aktív témák