Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Rimuru #39211 üzenetére

    Hát Linux terén elég basic sajnos... :B
    Magyarán ez a LibreCrypt képes Linux alatt LUKS titkosítást FAT32-re is tenni és azt Windows alatt is meg lehet nyitni. De akkor elbeszéltünk egymás mellett, mert én azt hittem, hogy pl. így a lemezek alkalmazás LUKS+Ext4 megoldása is hozzáférhető a másik rendszeren. De utóbbi ugye nem.
    Illetve ez az AV riasztás se az igazi, ennyi erővel nekem inkább alternatíva a VeraCrypt, azzal még nem volt ilyen problémám.

    (#39206) st6969: igen, jó módja a live rendszer, de gyakori használatnál kényelmetlenebb, akkor inkább már állandóra egy Linux, vagy megfelelő védelemmel és funkciókkal egy Windows.
    Pedig van a te bankodnál is, mint ahogy a fórumtárs szemléltette.

    "Ezt nem értem :B (AV = antivirus?! Avast-ot használok + Win10, nem találtam benne ilyet)"
    "egy megfelelő AV-ben" volt a válasz. Ilyen pl. a Kaspersky, Bitdefender, G Data, de az új ESS 9-ben is lesz secure banking. Illetve a Bitdefender Safepay letölthető különálló alkalmazásként is.

    (#39218) kkdesign: akármilyen dual boot rendszert csinálsz, a gyors rendszerindítást mindig ki kell kapcsolni, mert okozhat instabilitási problémákat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák