- Azonnali fotós kérdések órája
- Kompakt vízhűtés
- Projektor topic
- Milyen TV-t vegyek?
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Szomorú jövőt vetít előre a dedikált GPU-knak a Jon Peddie Research
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Akciókamerák
-
PROHARDVER!
A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése
Új hozzászólás Aktív témák
-
Djuree
félisten
válasz
soo277 #35320 üzenetére
nem lehet, erre még csak szavazni lehet.
ha ügyes nyomozó vagy lehet meg tudod találni a készítőt más fórumon és kikönyörögni tőle az összerakásit. nekem már párszor sikerült, de sokáig tartott meg jó duma kell hogy oda is adja.a gyereknek kell karácsonyra pl. jó ide is.
-
elektrotank
aktív tag
válasz
soo277 #35246 üzenetére
Az sem rossz, de a Lambo egyértelműen szebb. Meg van a Land Rover Defender, na azt is jó móka volt összerakni. És az egyik legszebb technic készletnek tartom, hála pár hagyományos építőelemnek.
Én úgy vagyok vele, hogy egy hagyományosabb legóval is gond nélkül elvagyok, de azért jobban vonz a különlegesebb, esetleg nehezebb, több odafigyelést igénylő építkezés. Nem a kihívás miatt, inkább az élmény miatt. -
elektrotank
aktív tag
válasz
soo277 #35244 üzenetére
Én pedig technic-es vagyok leginkább. A Lambo-t szeretném mielőbb
De a Lego Ideas-ba és a Lego Creatorba is vannak nagyon jó darabok, amit szeretnék. Előbbi pl. a lombház vagy a rakéta, utóbbi meg az apollo 11-es holdkomp. Szeretem az űrös dolgokat, szóval egy-kettőt be kell szerezni, bár az űrállomás annyira nem bejövős.
Amúgy elhiszem. Az a birodalmi hajó, ha jól emlékszem - nem mostani készlet - és már akkor is olyan 200k+ kategóriát képviselt. Amit legutóbb kitettél, az is jól néz ki, de a SW annyira nem az én világom.
-
Sirandrish
legenda
válasz
soo277 #30417 üzenetére
Én abba a 10.000be vagyok, ugyanis LEGO dolgozó vagyok, de ilyen olcsón lehet veszek egyet pluszba
Remélem rongyos 118-ba ideadjaEgyébként úgy alakult hogy van néhány karácsonyi üdvözlőlapom...az is limitált, csak dolgozók kapják
Viszont nekem egy is elég, így néhány rajongónak (nektek) felajánlom, ha érdekel valakit...szívesen odaadom.......szaros 30K-ért
Viccelek...természetesen ingyen... -
-
thesound
addikt
válasz
soo277 #29547 üzenetére
Ha kicsi a hely, akkor https://rebrickable.com/mocs/MOC-10219/Lucioswitch81/effermans-vertical-stand-for-millennium-falcon-75192/#comments
Én ezt raktam össze és nagyon stabilan tartja, 1 éve van rajta, nincs görbülés sehol.
-
#75376384
törölt tag
válasz
soo277 #29503 üzenetére
Ezt egy álom lesz porolni és cserébe az utolsó pici porszem is meglátszik rajta. Szerencsére nem hozott lázba. Tudom Batman de ez túl fekete.
Egyébként megnéztem és itt felénk még 302 forintos frankkal számolva is olcsóbb, mint magyar S@h-ban. Kiváncsi lennék hogy jött ki nekik matek.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- AKCIÓ! VALVE INDEX virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- DELL, HP gyári töltők, sok db. 7,4x5mm - 4,5x3mm + USB-C/Type-C 65W
- AKCIÓ! GIGABYTE AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude E6420 - i5-2GEN I 4GB I 250GB I HDMI I 14" HD I W10 I Gari!
- Acer Nitro 5 AN515-54-77VS Az ár irányár, komoly érdeklődés esetén van lehetőség egyeztetésre
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged