Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lune

    tag

    válasz M. Zoltán #804 üzenetére

    Ez is egy nagyon jó összegzés volt.
    Szóval, nekem munkába járáshoz kell, napi 2-3 km-re, néha esetleg többre. Az összecsukás csak a tárolás szempontjából fontos, mivel itt nem fogok vele fel-le tömegközlekedésre szállni, így nem olyan borzasztóan fontos. Ami szempont, hogy egy alacsony nőnek való legyen a termék. Ne rázzon annyira. Sajnos díszburkolat itt is van, mostanában mindent azzal a hülye kockakővel burkolnak, de mivel egy darabon van bicikliút, ami bitumenes, ezért simán tudnék haladni rajta. Nekem szempont az, hogy legyen hozzá alkatrész, ha tönkre menne, elkopna benne valami.
    Az igazság az, hogy nálam az a 28e Ft is már nagyon a plafon. Tudom, hogy nem drága a 40e Ft-os sem, ha napi használatban kiváltja a BKV-t Pesten, de én kisvárosban élek. Itt a max távolság a város egyik részéről a másikba is 3-4 km. Tehát lehet, hogy egy olcsóbb is kiszolgálna.
    Nincsenek akkora dombok, mint Budán, de kisebb emelkedők akadnak, amit sokaknak még bringával sem könnyű megtenni, leszállnak és tolják.
    Az edzettségem a béka feneke alatt van, tehát fontos lenne az is, hogy könnyen tudjam hajtani.

    Az ár miatt, most ez lenne a nyerő:
    http://shopping-all.hu/toldysport-flexpro-roller-fekete-duplafekes-nagykereku-lengescsillapitos_p303327.html

    Viszont az Oxelokat elismerik, szeretik, így a 7XL is talonban van.

    Sajnos az olcsóbbakat ki sem tudom próbálni. Tehát csak a véleményekre tudok hagyatkozni, amiket ti írtok. :/

    Ja, és 40 éves vagyok. Tehát nem fiatal. :D Na és a városban szinte senki sem rollerezik, max a gyerekek, így eléggé meg fognak bámulni vele. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák