Hirdetés
- Posztapokalipszis és nosztalgia szegezett a képernyő elé
- Elbaltázott tankolás miatt csúszik a NASA Holdutazása
- Francia ügyészek razziáztak az X párizsi irodájában, Muskot is beidézték
- Elégedetlen lenne az NVIDIA AI gyorsítóinak tempójával az OpenAI?
- Leleplezte az új Xbox generáció érkezését az AMD vezére
- Milyen TV-t vegyek?
- Vezetékes FEJhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gaming notebook topik
- Telekom TV SmartBox: szolgáltatói set-top box alacsony korlátokkal
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kényszerűen visszavesz az AI-ból a Windows 11-ben a Microsoft?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Autós kamerák
-
PROHARDVER!
JavaScript != Java (A JavaScript nem összekeverendő a Javával, két különböző programozási nyelvről van szó!)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Taci
addikt
válasz
martonx
#8176
üzenetére
A HTML-es kérdést már megoldottam, simán csak áthoztam a fájl tartalmát. (Axios.get-tel, de amúgy igen, sima fetch vagy xhr is jó lett volna.)
Azért kérlek, ne nagyon szabdaljatok fel.
XHR-rel kezdtem, de a PHP topikban "rám szóltak" (nyilván jó szándékkal), hogy az múlt századi megoldás, használjak Axios-t. De abban én is egyetértek, hogy arra a minimális feladatra amúgy még az XHR is jó volt, (viszont tök kezdő vagyok, így hallgatok a tapasztaltabbakra). De ha jól látom, akkor az arany középút talán a fetch.Annyi az előnye a dolognak mindenképp, hogy már van tapasztalatom így mással is.

Új hozzászólás Aktív témák
- 156 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-13505H, RTX 4060 (ELKELT)
- Keresünk Galaxy S22/S22+/S22 Ultra
- Beszámítás! Acer Nitro 5 AN515-58-75F8 Gamer notebook - i7 12700H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 3060 6GB
- Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Mini 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4437, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
XHR-rel kezdtem, de a PHP topikban "rám szóltak" (nyilván jó szándékkal), hogy az múlt századi megoldás, használjak Axios-t. De abban én is egyetértek, hogy arra a minimális feladatra amúgy még az XHR is jó volt, (viszont tök kezdő vagyok, így hallgatok a tapasztaltabbakra). De ha jól látom, akkor az arany középút talán a fetch.

