Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    őstag

    válasz oleee #54197 üzenetére

    Köszönöm sokat segítettél. Kicsit beindult nálam a vezérhangya ezekkel a TP-ekkel. Alapból volt egy SL300-am, amiben egy SSD és egy T9400-as CPU csodát művelt a 4GB RAM-al. A nejemnek vettem egy T410-et, de annyira beleszerettem, h az SL-t kapta meg. :) Kicsit lelakott volt szegény 410-es, kopott, kifényesedett felső burkolat, valami ismeretlen, szintén kopott (talán francia bill). Kapott új burkolatot, új bill-t, 8GB RAM-ot WWAN-t, és egy szintén új 9 cellás akkut. Az SSD természetesen átkerült hozzám. A gép így már esztétikailag is teljesen korrekt képet mutat, de a VGA teljesítményével nem vagyok megelégedve. Itt az aprón tárgyaltam egy T430s-ügyében, szerintem nem lesz belőle semmi az eladó oldaláról, de nem is nagyon bánom, ő is hozzásegített, h elmenjen a kedvem tőle, ami persze még nem végleges. Maradt az X230, és az általad említett X220-as, de már szemet vetettem az X1 Carbon-ra is. Az méreteben pont a kettő között van. Most időm nagy részét ezen gépek összehasonlításával, hazai és külhoni fórumok olvasgatásával töltök. Nagyon nehéz eligazodni, mert legalább annyian gyalázzák min amennyien kedvelik az új szériákat. Az biztos a T410 nem marad meg. Szerettem volna "vissza adni" a nejemnek, de női szemmel a csillogó kisebb SL jobban bejött neki. Nem maradt más mint infót gyűjtögetni. Egy darabig nem akarok gépet venni, ezért lenne fontos, h ne nagyon nyúljak mellé.

    Üdv:

    [ Szerkesztve ]

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák