Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pampo89

    újonc

    Sziasztok! Talan annyira nem ide illő a dolog de picit elakadtam! Egy W530-as think padem van és egy Mini dock plus series 3 dokkolóval hasznalom, nos gixer ott kezdődött hogy ma megerkezett a rendelt monitorom es hat nincs se notin se dokkolón hdmi port. Gyorsba elugrottam a teszkóba ahol kaptam egy selejt Hama-t amin csak 14pin volt, egy hianyzott. Azt gyorsan visszavittem de mivel nem volt masik ezert nem volt mire kicserélni, kifizették. Elmentem egy masik boltba ahol kaptam egy jó minőségu szuros kabelt, ami nem reagalt semmire, visszavittem hatha kicserélik, hat nem. Elhoztam egy 5m-es kabelt. Ami szintén nem akarta az igazsagot! Az lett az eredmeny nagy szenvedés utan hogy dokkoló nélkül tudom csak hasznalni és csak ha előtte attolok mindent a monitorra amit ekkor még nem érzékel. Full sötét mind2 kijelző utan kikapcs bekapcs és felismeri. De a minőség nagyon gyenge még ebben az esetben is! :( A kérdésem az mivel a laposon nincs DVI port csak a dokkolón, a monitoron nincs DVI csak VGA és HDMI, milyen kabelt lenne célszer venni??? A lapost kössem a monitorral egy VGA-HDMI kabellel vagy a dokkolót egy DVI-HDMI-vel? Van esetleg valamilyen lehetőség arra hogy leteszteljem a dokkoló portjait?

Új hozzászólás Aktív témák