Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz FID #80 üzenetére

    Természetessen, örök gari van rá! :DDD
    Nem adom fel csak nem tudni, mikorra készül el.
    Találtam a közelben egy nemistudomhogyhívák,talán kreatív bolt ,ahol ráleltem erre az 5mm-es fenyőlapra. Még csak ez az egy darab van mintának,de ha beválik ,lehet kapni több méretben is. Esetleg kap egy pár mm-es szivacsréteget a "dobozhang" elkerülése végett. Színe is, függőben.
    Nincsenek konkrét elhelyezési terveim , majd alakul útközben.

    Más: Jók azok a színek, nekem mai napig zöld és piros van.
    Igen ,ettől a forrasztgatós résztől már előre félek,hogy milyen lesz az általam készített végeredmény.
    Nem vagyok egy barkácsember,pláne az 500ft forrasztópisztolyal a kezembe. :D
    Azaz I Moon ,az ami mindenfélét meg tud jeleníteni az lcd paneljén és a hozzákapott szoftverrel lehet "médiacenter-é" varázsólni a gépet ? Az elég drága mulatság nem ?

    (#81) TESCO-Zsömle

    Szia!

    Látalak már a "gányolós" topikban ill. mégvalahol, google-ban kerestem a nyavajás vu meter-hez valami infót és asszem pee-nek ajángattál egy boltot,hogy oda nézzem be műszerért. Talán a Conrad-ot.

    Nagyon szép az a denon cd.
    Sajnos a képek, nálam mind egy és ugyanaz.
    Nem tudom mekorra a beleszánt konfig fogyasztása, de ez a fajta táp nem lenne jó hozzá ?
    Usb-s lcd-t árul valaki ,akár rendelésre is itt a ph-n.

    Másik projekt, mini-itx:
    Olyan rendszert szerettem volna építeni (persze nem letöltőgépnek),de nagyon drága nekem ,pedig ezírányú tervem még jóval a válság előtt volt. Link
    Ezt a házat ajángattam ngabor2-nek,mert ő már a picu-itx méretekben építkezik,de az még drágább mint a mini.

    Szerk: aranyos lenne egy ilyesmi lappal ,csak amd-s verzíóban a fogyasztás végett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák