Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Korábban írtam a topicban arról, hogy az újabb windows 7 buildeknél gond van a laptopommal, miszerint alvó állapotból nem tud visszajönni (pontosbítok: visszajön, de nem ad képet, egyébként megy minden, hallom a háttérben, csakhát képernyő nélkül...:F )
    Volt ilyen probléma kisebb számozású HP laptopoknál is (ha jól tudom 2xxx és 6xxx széria főleg), azoknál vmilyen intel video driver telepítése megoldotta a problémát (viszont az az én laposomhoz nem jó, eleve ati kártya van benne), nekem8510p-m van.

    Namost azt már sikerült kiderítenem tök véletlen folytán, hogy mi okozza a hibát, csak arra nem tudok rájönni, hogy miért. Akkor jön elő a hibajelenség, ha az energiagazdálkodási beállításokban átállítom azt az opciót, hogy mi történjen, ha lecsukom a lapos fedelét. Alapból ugyebár sleep van kiválasztva akksi és 220as üzemmódban is, ha viszont átállítom nincs műveletre, akkor egyből jön a hiba.

    Más is találkozott ilyennel? Nekem win7 7048, 7068-as buildek óta csinálja, 7000-el még rendben volt minden, 7077-et pedig még nem raktam fel, nem tudom van-e egyáltalán értelme...
    (Véletlenül jöttem rá, mikor más profilt használtam, utána teszteltem egyesével átállítva amiket szoktam, és pont ennél jött elő, többször is próbáltam)

    Ötlet?

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák