Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsip

    addikt

    válasz JHC #53399 üzenetére

    Nekem is volt pár hete egy régi 200-as samsung (még PATA). Azon is volt valahol 60% környékén rengeteg bad, alig haladt a formázás folyton csak IO hibákat dobott windows eventlogba pár ezer szektoronként. Fél nap kínzás után leállítottam. Na másnap ismét próbálkozva már nem tért magához, csak klattyogott.

    -

  • válasz JHC #53399 üzenetére

    Azért valljuk be hogy a PURZ normál esetben nem találkozik olyannal hogy sokáig nincs írva egy adott rész. Talán szándékosan olyan benne a fw hogy kis hibát átugrik, na bumm elveszik egy fél képkocka kit érdekel, nem is áll neki javítani. Offline javítás meg szerintem inkább extra funkció. Az tényleg szomorú hogy nem megy rendesen a smart.
    Az mellékes hogy nekem is van NAS-ba és chia farba is :DDD de nem erre készült, ennek megfelelően megengedőbb a fw-je.
    SMART meg nem szentírás, ki lehet resetelni meg vannak olyan eszközök ahol alapból nem is működik. Szedtem már ki smart szerint 0 napos hdd-t 4 évet futott dvr-ből.
    TLER meg olyan környezetbe való ahol van biztonsági mentés, szerver/nas stb aminél ha fontos adat van az megvan több helyen. Átlag user hddnél valóban totál felesleges és inkább ártalmas.

    Ja igen és egy kérdés mindenkinek:
    Van pár vincsim ami felpörög de nem ismeri fel a gép. Ezek közül van olyan ami 0 napos ténylegesen. (új szerverből került ki, de nem lett felhasználva csak most pár évre rá)
    Ezekre van valami amivel piszkálni lehetne őket hogy visszatérjenek az életbe?
    Vagy kell hozzá soros kábel meg gyári szoftver?

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák