- Bambu Lab 3D nyomtatók
- TCL LCD és LED TV-k
- RAM topik
- Intel Core i3 / i5 / i7 / i9 10xxx "Comet Lake" és i3 / i5 / i7 / i9 11xxx "Rocket Lake" (LGA1200)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Kivégzi a Firewire-t az új macOS verzió?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- CPU léghűtés kibeszélő
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- SSD kibeszélő
Új hozzászólás Aktív témák
-
#78687232
törölt tag
Köszönöm!
Brutális ez a játék. Kezdetben nagyokat pislogtam és hamar felidegesített hogy mennyivel jobb az ellenfél. Valahogy mégis mindig próbálkoztam és emiatt kezdtem el gyökeresen változtatni a beállításokon. Jelenleg medium AI-al elég jól elvagyok. Már szinte mindent kikapcsoltam, ami számít. A belső nézetet nem szeretem, így az kimarad, emellett pedig a HUD-ot is megtartottam. Viszont minden mást kikapcsoltam szerintem. A manuális váltást is csak emiatt kezdtem el megtanulni.
Messze ez a legjobb Grid, de megkockáztatom, hogy az általam játszott versenyjátékok közül is. Ráadásul mindezt úgy, hogy NFS fanatikus voltam. 250-el a kanyart. -
Syrius XIX
addikt
Azért van fent, mert ha már 1* van hozzá, akkor miért ne?
Amúgy igen én is szeretem saját magam eldönteni mi történjen és mi ne!(#1675) ZSZS-CMSC: Nekem mindig fent vannak, ha már 1* NVidia!
Órákon keresztül játszottam vele így napi szinten, ez a felbontás addig van, amíg fut az Autosport (és csak ehhez változtatta meg a felbontást, 1-2-höz maradt a FullHD).
Nem vettem észre, h különösebb problémát okozott volna, azt is csak onnan tudtam +, h valami nem kerek, amikor rányomtam a Steam ablakára, h előjöjjön és minden fele akkora volt, mint rendesen szokott lenni. Akkor kezdtem el keresni, h mitől lehet, így jöttem rá, amikor ezt a felbontási beállítást +láttam!
Igazából a monitor miatt aggódtam, mert gondolom nem egészséges a natív felbontáson felül működtetni (vagy a monitor natív felbontása nem szentírás? Nem tudom!)!?(#1676) ZSZS-CMSC: Ezzel viszont maximálisan egyetértek, ezért (is) van fent!
(#1678) ZSZS-CMSC: Igen, így több* újragondolva én is inkább a programhibára gyanakszok, de milyen idegesítő, amikor X.-re csinálod és tudod, h az eddigi legjobb körödet futod és hipp-hopp annyi az egésznek 1 ilyen hiba miatt!
THX all a segítséget és a véleményeteket!
-
Syrius XIX
addikt
Így van, valószínűleg tényleg nem elég helyre írtam ki! Válasz eddig nem jött, + nem ugyanazok az emberek játszanak a 3 résszel, gondoltam, hátha valahol, valamelyikbe, valaki!
Am. azt szemetelek tele amit akarok, azt majd a moderátorok tudják, h mit lehet és mit nem:
+ OFF TOPIC-ba tettem, de nem baj,
+ érdemben nem válaszoltál, akkor semmi közöd nincs is hozzá,
+ szerintem 1 páran elolvasták, mégis meg tudták állni, ha nem tudnak megoldást, akkor nem írnak semmit! -
Brian_GT
őstag
De man
Az akkor nem az irányításon segít, hanem nincs meg az az fps a gépedtől ami a v-synchez kell és azért tűnik jobbnak, mert nem hal le a képernyő
Nincs fps drop. Neki jól fut...elvileg de nem jó vmi a joyon...amúgy azt javaslom kérj kölcsön egy másik joy-t és nézd meg azzal is.
-
Enton
addikt
Kicsit visszábbról:
"To enable the High Res Textures, once installed simply set your texture quality to high."
Magyarán átrakod mediumra aztán 4k off. Viszont így mintha elveszne egy high opció 4K-nak lehetet volna külön preset Ultra címszó alatt ahogy a többi opciónál a grafikánál.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- DDR5 GAMER PC: Új RYZEN 7 8700F +RTX 4060/5060/4070/5070 +16-32GB DDR5! GAR/SZÁMLA! 50 FÉLE HÁZ!
- Dell Latitude 7410 Strapabíró Ütésálló Profi Ultrabook 14" -80% i7-10610U 16/512 FHD
- Szép! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 32/512 Iris Xe FHD Magyar
- HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -65% i7-1185G7 8/512 Iris Xe FHD Magyar
- 512 Gb-os NVME-k
- 118 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 9 7945HX, RTX 4070 - UK billentyűzet
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Már csak 12 db 5G ROUTER! - Telenor 5G Indoor WiFi Router (FA7550) + töltő (bolti áruk 100.000Ft)
- DELL Thunderbolt Dock - WD19TB modul 02HV8N (ELKELT)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest