Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atla

    senior tag

    Megérkezett a gamepadom!
    Microsoft Xbox360 wireless gamepad for windows!
    Elsö benyomások:
    Volt már egy pár gamepadom,nagyrészük noname olcsó tescós kinézetre playstation padjára hasonlitó ipari hulladék.
    Legtöbbjük a vezeték miatt ment tönkre,de volt olyan is egy pár amelyiknek nem müködött egy adott irányba /fel vagy le srégan/ az analog karja egy adott ponton!Ez leginkább focis játékoknál idegesítő!Ehhez kapcsolódik az alábbi videó is
    mely összehasonlitja a Logitech chillstream,és az Xbox360 gamepadokat!
    Igen sajnos a 14ezer forintos Logitech is ugyanazzal a problémával küzd legalábbis nálam!
    Sajnos elmagyarázni nem tudom jobban,ezért készitettem a videót,melyen jól látszik h
    fel-jobbra,és le-jobbra srégan megakad a karakter a Logitech-el!Azon a ponton nem müködik ill.olyan mintha ott csak gyengén nyomtam volna a kart!
    Itt a [lVideó]

    Nos elsö kézbevételnél az Xbox360 gamepadján éreztem h ilyen minöséggel még nem találkoztam,kivéve a Sony Playstation padjait,de most maradjunk a Pc-hez árult controllereknél!Már a csavarozáson is látszik h nem a hagyományos csillagcsavarral van összerakva a cucc hanem torx csavarokkal!
    Analóg karok és a D-pad is sokkal másabb mint a chillstream-é/ehhez viszonyitok/,bár leirni nem tudom,de
    pontosabb érzékenyebb,nehezebben mozditható!Fogásra is kényelmesebb,mert jobban aláférnek az ujjaim,és nincs ugy legörbitve a két markolat része mint a chill..-nek!
    A gamepad rezeg,viszont nem hüti a kezet,amit én még sose használtam a másik kontrolleren,mivel hangosnak,és idegesitönek találom!
    Középsö gomb funkciója a bekapcsolás ill. h kiirja az elemek álapotát a képernyöre!Természetesen a hozzá adott driver feltelepitése,és a hozzá kapott USB-s jelvevö/1,8méter/ bedugása után!Az Energizer elemek amiket kaptam hozzá nem sokáig
    birják érzésem szerint,ugyanis pár óra játék után már Medium szintet irt ki a program!
    Érdemes tehát beszerezni két tölthetö elemet,vagy akummulátort!
    A gamepadot nem lehet kikapcsolni... :( ,egy idö után magától kialszik a középsö gomb
    ez nálam negativum!A controlleren található még felül egy kis fehér gomb ami arra szolgál
    h megkerestessük,ill. ha több ilyen pad-unk van akkor kiosszuk h melyik legyen az 1-es 2-es stb... ehhez meg kell nyomni a jelvevö gombját is!
    Van még itt két csatlakozó is!Az egyik a tetején található,ami a külön vásárolt akummulátor töltésére szolgál,a másik pedig az alján helyezkedik el,de ezt én se tudom h mire való! :F
    Végezetül pár kép:
    [1]
    [2]
    [3]
    [4]
    [5]
    [6]
    [7]
    [8]

Új hozzászólás Aktív témák