Hirdetés
- Szénszál és réz találkozik az Inno3D egyslotos RTX VGA-in
- Vezetékmentes és kompakt gaming klaviatúra a Cherry Xtrfy védjegyével
- Cserélhető filtereket biztosít az Elgato legfrissebb, 4K-s webkamerája
- A YouTube-ot is betiltják a gyereknél az ausztrálok
- Gyilkosságban és öncsonkításban akart segíteni a ChatGPT
- Milyen processzort vegyek?
- Haladó fájlrendszerek, de mire jók? Ext4 vs Btrfs vs ZFS vs APFS
- Milyen notebookot vegyek?
- Házimozi haladó szinten
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Egér probléma
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
Hirdetés
Talpon vagyunk, köszönjük a sok biztatást! Ha segíteni szeretnél, boldogan ajánljuk Előfizetéseinket!
Új hozzászólás Aktív témák
-
fonseca
tag
Sziasztok. Egy barátom megbízott hogy vegyek neki egy olyan gamepad-ot amely két részből áll,de egy usb-t használ. Szóval két darab vezérlő két kábellel,amely valahol összeér,és egy usb-vel kapcsolódik a géphez. Nos,őszintén férfiasan bevallom hogy én ilyenről még csak nem is hallottam...
Valaki tudna nekem segíteni abban hogy ilyet honnan tudnék szerezni,és egyáltalán hogyan keressek rá? Köszönöm
-
RAMy
tag
Én is vettem egy ilyet, eddig hasonló véleményen vagyok.
Nekem annyi problémám van vele, hogy amikor beteszem a középső ujjaim az LT/RT gombok mögé, a műanyag eléggé nyomja, nem valami kellemes érzés hosszútávon. Kicsit hosszúak az ujjaim. (A Dual Actionnél pont annyi hely volt, amennyi kellett, kényelmes volt. De itt a nyomásérzékeny ravaszok miatt más a kialakítás, kevesebb egy jó fél mm-rel a hely.) Odaragasztottam egy kis szivacsot meg rá műbőrt, hogy ne nyomjon annyira. Így nem olyan rossz, de nem is tökéletes.
Plusz, szintén a Dual Action oldalán volt egy kis gumírozott rész, amit nagyon szerettem, mert nem csúszkált a kezemben a cucc. Itt viszont az a rész műanyag, nem tetszik. -
veszet
csendes tag
Hello,
Egy kis élménybeszámoló.
Vettem két F310-t a gyerekeknek az itteni infók alapján. Amitől tartottam a holtjáték de egyáltalán nem zavaró, nem is veszem észre. Mondjuk inkább a két fiam nyúzza.
Ami gond volt vele az egyiknek az RB gombja beragadt. Mivel elég messze vettem és a gyerekek is kinyírtak volna ha egy-két hétre nincs gamepad, ezért szétszedtem, hogy mi lehet a gond. A probléma az volt, hogy a kis mikrokapcsoló egyik pöcke letört, és ezért elfordult a kapcsoló, visszaraktam és azóta működik bár ki van oktatva a két lurkó, hogy azt a gombot csak óvatosanNem tudom, hogy a veszet nyomkodástól vagy azért mert sikerült leejteni már egy párszor és azért hibásodott meg.
Egyébként nagyon jó kis gamepad csak ajánlani tudom. -
RAMy
tag
Maradtam ennél, F310-et veszek ma. Bár ahhoz képest, hogy 6 éve a Dual Action-t 6500-ért vettem, ez semmivel sem tud többet látszólag, szóval így kicsit drága. De a Logitech-ben eddig nem csalódtam, és legalább gari is lesz.
Köszi még egyszer a tanácsot.
-
RAMy
tag
válasz
DeFranco #1091 üzenetére
Köszi.
A ventillátorra nem hiszem, hogy nagyon szükségem lenne, mert általában fázik a kezem, bár nyáron jól jöhet. X360 stílusút találtam belőle, lehet megveszem, de még szemezek a PS3-as kontrollerrel, mert valahogy kinézetre jobban bejön, meg jobb szeretem, ha a 2 joystick egymás mellett van (megszokás).
A SpeedLinket sikerült elpasszolnom. -
-
RAMy
tag
Már nem tudom szerkeszteni az előző hsz-em. :/ Szóval még a PlayStation 3 kontrollerről érdekelnének vélemények.
-
RAMy
tag
Hali.
Logitech Chillstream gamepadről tudna valaki írni pár szót? Köszi.
-
-
gerzsol
aktív tag
Sziasztok.
Jobb minőségű Gampad-ot szeretnék vásárolni. Főként Fifa12höz és Alan Wake-hez.
PC-vel használnám.
Nem feltétlen kell wifi-s.Én a Logitech F710-et néztem ki de kicsit sokallom a 12eHUF-ot rá. A logitechet mint márkanév jól ismerem és meg vagyok a termékeikkel elégedve.
Ti milyen Gamepadot ajánlanátok megvételre?
Köszi a segítséget.
-
Inv1sus
addikt
válasz
GeniusStar #1081 üzenetére
<--- Csak mert nincs facepalm ikon.
-
GeniusStar
csendes tag
Sziasztok
Most vettem 1 Joystick Trust Predatort
És szeretnék érdeklődni hogy mijen JÁTÉKOK-kat
érdemes leszedni !! -
DeFranco
nagyúr
válasz
RootRulez #1073 üzenetére
Lehet, hogy a játékot megkavarta az, hogy az egyik xinput-os a másik directinput-os.
Kapcsold át az F310-et directinputra (azt hiszem, akkor talán kell a segédprogram ami a CD-n van, de ez nem biztos*) és nézd meg, hogy akkor mit lép a gép.
*lehet hogy pont a nélkül lesz jó - ennek az eltávolításával is próbálkozhatsz, ha nem jön be a tipp
-
RootRulez
félisten
Sziasztok!
Haverral nyomtuk volna a Fifa 12-őt úgy, hogy elhozta a karját és mindketten gamepaddal toljuk. Nekem egy Logitech Gamepad F310, neki pedig vmi Tescos cucc.
A lényeg, ha rádugtuk a gépre mindkettőt az enyémet kettőnek látta, sőt még a gombnyomásokat is megduplázta (kettőnként ugrott a menüben, két ember irányíthattam ugyanúgy, egyszerre csúsztak be, stb, 1000% kavar...)
Mi lehet a gáz? Az lehet, probléma, hogy az enyém Xbox stílusú kar (x,y,a,d gombok), az övé meg inkább PlayStation féleség vagy "PC gamepad" (1,2,3,4 gombok)
Szóval maradt az, hogy egyikőnk billentyűzettel tolta...
Egyébként nála is ugyanez áll fenn, neki Fifa10 van a gépen és ugyanez a helyzet, kipróbáltuk, hogy egyik kart előre, másikat hátra dugtuk, meg több variációban is...
Köszi előre is a segítséget!
-
RAMy
tag
válasz
pigster #1069 üzenetére
Sajnos egy egész napot szenvedtem vele és nem sikerült megoldást találnom. Valami Xpadder nevű progit találtam, az nem lenne rossz, csak az analóg karok érzékenységét nem lehet vele állítani, szóval nem lehet finomhangolni egyáltalán. Mire megfordulok vele egy játékban, "lemegy a nap".
Én is csak ezt az opciót látom értelmesnek, amit mondasz. Csak ahhoz a mostanit el kéne adnom, mert annyi pénzem nincs, és az a gáz, hogy ezt a legjobb barátomtól kaptam, ballagási ajándékként.De azért meg felesleges megtartanom, hogy itt porosodjon csak.
Előtte egy Logitech Dual Actionöm volt. Én nagyon szeret(t)em, volt hozzá rendes, gyári progi, be lehetett szépen konfigolni, nem volt vele semmi gondom. De a sok NFS-től a jobb analóg kar túl érzékeny lett, szétszedtem, hátha meg tudom csinálni, de csak még jobban elrontottam. (Elvittem egy "szakértőhöz", aki a nyákot szétégette... ergo javíthatatlan már, így sok mindenre nem lehet használni.)
Láttam most Vaterán ebből egész olcsón mindjárt 2-t is, természetesen használtan. Mit gondolsz, megéri még egy ilyet venni? Az nekem nem ügy, ha kábeles és nem rezeg, csak azt nem vágom, hogy az új játékok mennyire támogatják, mert nem egy mai csirke.Köszi előre is.
-
pigster
senior tag
Régebben én is így jártam egy MaxFire Grandias 12V-vel. Néhány játék nagyon macerásan (vagy egyáltalán nem) volt irányítható.
Tudom, nem erre a válaszra vársz, de nekem az segített, hogy vettem másik gamepadet: X-Box Controller for Windows és Logitech F710 tökéletesen működik minden játékkal. Nem olcsó egyik sem, de legalább nincs bosszankodás. -
RAMy
tag
Üdv!
Kaptam egy SpeedLink XEOX gamepadet és van vele egy kis gondom.
A Dead Space 2-vel és a Halo 2-vel teszteltem. A probléma, hogy a jobb analóg karon az X és Y tengely fel van cserélve, és ezt sehol nem lehet átállítani játékon belül. Egy XBOX 360 Controller Emulator nevű programmal próbálkoztam, de csak a Dead Space 2-nél tudom az analóg kart "megjavítani", ezzel viszont egyszerre a 2 ravaszt nem lehet lenyomni.Mit lehetne tenni?
-
Zolee11
senior tag
Kb. 5 éves lehet, de nincs szétstrapálva, van benne jó pár óra, de nem vészes.
Kipróbálom még ezeket:RESET: Remove one battery.Hold buttons 5 and 7 down WHILE re-inserting battery.
RECALIBRATE: Remove one battery.Hold buttons 6 and 8 down WHILE re-inserting battery.Ha ez sem segít, akkor ennyi, mjad lecserélem egy 710-es-re.
-
Zolee11
senior tag
Sziasztok!
Úgy néz ki meghalt a Logitech RumblePad 2-m. A két analóg kar azonnal kimozdul az alaphelyzetből ahogy megnyomok egy gombot. Teker a menüban, húz a kormány, a gázpedál/fék működésbe lép magától.
Az alábbi képen látszik mi történik, ha megnyomok egy gombot, amíg nem érek hozzá, addig középen van.Gondolom ez elektronikai hiba, így kuka a gamepad.
-
zgmzgm
tag
Megvettem a Gigabyte GA-H77-D3H lapot (hozzá i5-3550 cpu-t), minden szép és jó, kivéve hogy az usb gamepad-mat nem ismeri fel. Minden más megy az usb-n, csak a gamepad nem. Ráraktam egy másikat is aminek már van driver-e, de hiába (drivert hibátlanul telepíti). Csatlakozásnál kiírja: USB device not recognized. Egy előző alaplappal (ami Gigabyte EP41-UD3L volt) ment mind a két gamepad-om, azon a rendszeren is win7 64bit OS volt. Elméletileg ezek a gamepad-ok Plug and Play csatlakoztatom és működik (eddig így volt). Az Xpadder se érzékeli, hogy lenne csatlakoztatva. Bios-ban már engedélyeztem mindent, ami az USB-vel kapcsolatos volt. Az egyik gamepad: Genius MaxFire G-08XU a másik pedig: Kraun Hi-Grid VIBEpad. Hátha tud valaki valami megoldást. Kísérletezek tovább, amíg fel nem adom
.
-
mono99
csendes tag
Üdv srácok, a Thrustmaster dual trigger 3-in-1-röl vkinek vélemény/tapasztalat?
-
kasa85
őstag
válasz
DeFranco #1054 üzenetére
Mit nem érteszt ezen.
Szeretném a kontrolleremet össze kötni a géppel,és lehetőleg úgy,hogy 5e FT-ból meg ússzam.
Amúgy meg tanulj meg Magyaruljó ha két nap után egy beszólást kapok thx
Le írtam a véleményemet a fenti kontrolleről,és le írtam a tapasztalatomat,hogy rá világítsak arra nem mindig a legdrágább a nyerő,és sajnos bebuktam egy jó rakás tanuló pénzt.
Remélem most már érted direkt ketté választottam a tapasztalatokat,és a további lépéseimet.
Igazából most néztem egy vevő egységet egyenlőre +5e ft környékén mozog.
Ha van mód még a vezetékes kiegészítőt is meg venném,mert akkor aksi töltőt kéne venni ami nem 1/2e ft.
Akkor inkább vezetékes lenne a nyerő sajnos ezen gondolkodom,de ha van megoldás szívesen fogadom -
kasa85
őstag
-
kasa85
őstag
Akkor folytatásban.
Olyan eszköz kéne ami jól jönne a sima Konzolos gamepadomhoz ami nem vezetékes a PC párosításához.
Fekete Slim box alap terméke,és lehet vezetékes USB,vagy jel vevő egységet pendrive kinézetű usb foglalatost venni.
Egy olyan megoldás kéne amit egy 5 e FT megúszok.
Ha amit fentebb le írtam,és hibás kezd lenni a villogás miatt a pad akkor van még rá gar,de jól jönne a boxos is a géphez,mert valahogyan jobban passzol a kezemben.
Remélem a rezgés megmarad PC a kompatibilitás úgyszintén,mert akkor lehet a Logitech kéne ahogyan elnézem a többségnek az van.
Ha vezeték nélküli van 2000ft ér kb lehet venni ellem töltőt duracel ellemel amit 1000x fel lehet tölteni.
Sajnos rezgés móddal kb 2 játék végigvitele után amiben intezívebb rezgések vannak lemerül ezért jól jöhet.
Jelenleg a jó drága egeremet száműztem,mert jó érzés ülve kezembe egy gamepadal szerencsétlenkedni,és egész jól rá is állt a kezem,és hozzá szoktam. -
kasa85
őstag
Sziasztok.
Egy vélemény erről a padról.
Hát az árát nem érti meg az egyszer biztos.
Olcsó gagyi minőségű anyagból van.
Az állító ami rajta van inkább idegesít mint segítene.
Időnként ugrik,vagy kattan egyet a szorított rugó benne,és van 360fokos fordításban olyan ahol egy kicsit mintha jobban fogna,és van ahol olyan érzésem van mintha nem egyenletes az erősség állítása.
A gombokat egy vékony antisztatikus ronggyal le ragasztottam csak is a vaskos celukszal,így nem vakít meg játék közben a gamepad hihetetlen,hogy nincs rajta se ki/e kapcsolási lehetőség 19e FT ér.
Lassan több mint fél éves,de az elején fent tartásaim voltak a gamepaddal kapcsolatban.
Nem rossz a + gombok,de nem használom ki.
A karokon a ravasz gombok hihetetlen könnyen reagálnak ami nem is lenne baj,de eléggé fusztráll,mert jó érzés amikor versenyzek érzem,hogy egyre erősebb húzásra gyorsabban megyek.
A másik hátul ütő volt nem egyszer mikor félre nyomtam azt a kolegát picsán lőttem tök véletlenül pedig nem nyomtam meg erősebben.
Inkább aki teheti válasszon olcsóbbat nekem még az alap boxos gamepad is jobban tetszett.
Sokkal jobb a fogása,anyag használata.
Gombok erőssebbek ami jó a bumszli erős ujjaimnak.
Nem lötyög,és olcsóbb ha tönkre megy.
Érdekes manapság középen ahol mutatja az egy zöld ledet ami jónak számít néha nem mindig elkezd villogni nem ütem szerűen PC,és Xboxo 360 Slim 250GB on. -
Prison85
senior tag
Sziasztok! Sajnos nem találtam joystickos topikot így felteszem nálatok (is) a kérdést, hátha jártasok vagytok a témában.
BF3 repülőhöz keresek joystickot. Lényeg, hogy gyorsan reagáljon, ne legyen középen holtjátéka és természetesen a megbízhatóság sem hátrány. Eddig ezekre bukkantam:
Saitek Cyborg F.L.Y 5
Logitech Extreme™ 3D ProKöszönöm a segítséget előre is és bocs, hogy a topikot szemetelem
-
ryger
aktív tag
válasz
DeFranco #1046 üzenetére
Mar nem tudtam szerkezteni az elozot, igen Microsoft xbox360 tipusu fekete az a tipikus fajta
. Akkor nyomozasba kezdek.
Koszonom szepen!
Szerk: amit ujnak irtal kicsit kinai nekem
de majd kicsit utana olvasok aztan hatha megvilagosodok. En is sokat agyaltam rajta de aztan ennel maradtam de igy meg verhetek ra egy kis penzt, hogy vegre mukodjon is.
-
-
ryger
aktív tag
Heeelp!
Vettem 2 wireless controllert es mikor rakerestem azt irtak, hogy pc-hez is jo, gondoltam van valami vevo hozza mint az egerekhez es most mikor kibontottam nem talaltam semmi ilyet benne csak az iranyitot amira az van irva, hogy xbox360-hoz. Nem talalok szavakat mergemben
Valakinek valami otlet, hogy lehet ezt esetleg eletre kelteni pc-n vagy vennem kell masikat ami vezetekes gondolom?
Koszi elore is!!
-
pigster
senior tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha két Logitech F710 gamepadet használnék, akkor mindegyiknek kell a saját vevőegysége, vagy megoldható a 2 gamepad 1 db vevővel?
Ha mindegyiknek kell a saját vevője, akkor működik-e USB hubról a kettő?
Másik kérdésem, hogy tényleg 100%-ban XBox Controller kompatibilis-e, mert jelenleg az van, és azzal minden játék működik. -
D@RK
csendes tag
Sziasztok lenne 1 olyan problémám hogy saitek game padom lezugott az asztalról párszor és a jobb analog kar nem működik az ezközöknél megnéztem és nem jelenik meg a jobb karnak a calibrációs ablakja sem csak a bal -nak. A havernomnak is volt ugyan ilyen problémája de nem jöttem rá milehet a baja.Ha valaki találkozott már ilyen hibával és rájött a megoldásra, kérem segíitsen.Előre is köszönöm.
-
nagyszegi
tag
Heló!
Remélem ez a megfelelő topik a kérdésemre. PC-hez szeretnék kontrollert venni és nem igazán vagyok otthon a témában h mennyiért érdemes venni egyett. Főként fifa 12 re akarom használni és 10 nél többet nem nagyon szeretnék kiadniéte. Ha lehet jót olcsóbban akkor inkább olcsóbbat. Szóval a kérdés az az h 5-10K között mit ajánlanátok mint említettem pc-hez?
A segítséget előre is köszönöm! -
chaval
tag
válasz
DeFranco #1030 üzenetére
Az hogy miért volt jobb a direct már nem emlékszem, de tudom hogy nekem jobban bevált.
Most filó tárgya van kapok kölcsön egy xbox 360as cuccot, letesztelem aztán vagy az vagy ez.
Ja amúgy annyi gondom volt a logival, hogy utoljára már kihagyott, autós játékokban bevett olyan kanyarokat ami nem is volt, illetve nem reagált olyanra ami kéne. -
DeFranco
nagyúr
Ja, directinputhoz lehet kell a driver... de mihez kellett neked a directinput?
Van nekik gamepad, bekaphatják a harcipélót, adjanak másikat helyette. Ha nem, akkor mondd meg nekik, hogy írsz a logitechnek. (iPonban ugyanennyi, megveszed ott ha mégis csak visszaadják az árát)
-
chaval
tag
válasz
DeFranco #1028 üzenetére
Bolton keresztül, de már arra is gondoltam hogy ők húzták be a cuccot és adták vissza inkább a pénzt... de ez már nem hiszem hogy ki fog derülni!
Amúgy sokan panaszkodtak ugyanazon problémára, mint ami nálam is volt. Nem egyedi eset...
Wox Computer!
Directben nem ismeri fel azt hiszem. És az a jobb variáns -
DeFranco
nagyúr
A Win7-ben integrával van már a driver (xinput), ott valami gebasz lesz akkor. Nekem (igaz 32 biten) de simán névre pontosan felismerte...
és amúgy erről a garanciális ügyintézésről mesélhetnél... hol intézted? A logitechen keresztül közvetlenül, vagy a boltban?
re:1029: valószínűleg így volt. egyébként ott lehet kapni 710-et jelenleg? Melyik boltról van szó?
-
DeFranco
nagyúr
Milyen driver? Minek az? Plug and play, soha nem használtam a driverét.
Van rajta egy mode gomb, ami az alapbeállításnak felel meg, ilyenkor a játék pl. a mozgást a bal joy-ra küldi, és az input analóg. Ha benyomod, akkor a joy szerepe felcserélődik a d-padéval, és a d-pad vezérli a mozgást, ilyenkor a jel digitális. X360 padon tudtommal nincs ilyen feature.
-
chaval
tag
válasz
DeFranco #1022 üzenetére
Hát én a logitech driverével nem voltam kibékülve(Első alkalommal amikor friss winre felraktam pöpecül ment, reinstalt követően sehogy nem ment, csak olyan driverrel amit valaki hegesztett hozzá) ,illetve az is gáz hogy nem képesek kicserélni.
Hogy értetted hogy a Dpad felcserélhető?
Üdv:
Tamás -
chaval
tag
Üdv!
Eddig Logitech F710-es használtam, amit garanciába nem tudtak cserélni (pénz vissza).
Mit ajánlotok hasonló kategóriában?Xbox 360 controller for windowsban filózom, de mindenféle fajta javaslat érdekelne.
Wireless volna jó, viszont nem tudom hogy újra vegyek e F710-et 3E forint ráfizetéssel, vagy inkább valami mást!
Előre is köszönöm!
-
DeFranco
nagyúr
Gamepad tulajoknak melegen ajánlom az alábbi játékot, a gamepadot gyakorlatilag erre találták ki
Igazi oldschool oldalra scrollozós beat'em up
-
fleetcmd
tag
Tegnap vettem én is egy F310-et. Egyelőre a kontroller helyett az ágyat nyomom, de azért kipróbáltam, tetszik
Most már tele van Logitech cuccokkal az asztalom
-
DeFranco
nagyúr
válasz
MinionFlasH #1016 üzenetére
Nagyon pofás, örülök, hogy elégedett vagy vele. Ez egyébként ugyanúgy xinput kompatibilis, mint a hagyományos? Van rajta xinput kapcsoló, vagy említi a kézikönyv?
hagyományos: [link]
-
MinionFlasH
senior tag
Sziasztok! :-)
Bocsi DeFranco de mentségemre szóljon sokat dolgozok, bár ha nem írsz elfelejtem amit ígértem! :-)
A pad telepítése a következőkből áll: bedugtam az usb-betovábbi beállítást nem igényel! (Logitech Chillstream, Win7 64 bit)
A játékok többségében már vagy működött a menüben a pad, vagy controls-ban, a keyboardot-gamepadre kellett állítanom! A gombokat se kellett átállítgatnom számomra tökéletesen kalibrálták(mondjuk ez a játék készítőknek köszönhető gondolom)
Amikbe próbálgattam: Trine2, Shank2, Vessel, Magicka!
Egyedül egy Limbo nevű játékban nem működött, de sokat nem erőlködtem a beállítással meg ez egy 193mb kis game, szóval ez alapján senki ne ítéljen, ezt tudjuk be az én hozzá nem értésemnek, csupán a rend kedvéért említettem meg!
Szoftveresen szerintem full támogatott!
Külsőleg PS3 kialakítású ezt senkinek nem kell bemutatnom, elég minőségi amit az ember ettől a kategóriától várhat! Amit meg kell említenem vibra nincs benne, helyette van ventillátor ami hűti a kezet, ezt mindenki maga dönti el mennyire hasznos, szerintem kb annyira mint a vibráció!) Egy "hibája" van csak(amit csak én fogtam ki) a ventit low,-high,-off-ra lehet állítani, na most low-on a venti kicsit kerreg, high-on nem, ez engem nem érdekel, de nem logitech-re vall!
Szerintem 6000ft ért nagyon jó kis pad ez, mindenkinek ajánlom akinek nincs több, vagy nem akar többet költeni rá!
Bocsi a hosszú hsz-ért!
Üdv.: MF
-
Stigma.HC
senior tag
Ez a holtjáték szinte minimális, játékokban nem zavaró.
Nekem legalábbis nem okozott semmi hátrányt még (F510)
Nem is cserélném le jelenleg semmi más padra. -
DeFranco
nagyúr
Milyen holtjátékról olvastál? A ravaszok egyenesen kemények, az összes gomb nyomáspontja optimális.
A d-pad-nak nincs holtjátéka, bár lötyögősebbnek tűnik, mint egy x-pad esetén, de ez a más fajta mechanika miatt van, ez a "floating d-pad". Ez véleményes, lehet van akinek nem tetszik, engem nem zavar. Konkrétabban adagolható, mint az xbox padja, de ezt ritkán használod.
Az analog stickeknek szerintem nincs holtjátéka, de azt tudni kell, hogy ez azért analog stick, mert adagolható, nem csak 1 és 0 állása van, hanem ha kicsit húzod, kicsit megy, ha tökig húzod, nagyon megy. Itt nem éreztem holtjáékot, de ha van kérdésed, szivesen kipróbálom, amit kérsz.
F310-em van.
xinputot elvileg csak ezek tudják, és xbox-hoz nem lehet használni...
-
veszet
csendes tag
Hello mindenkinek,
Tervezek most gamepadot venni valami olcsót néhány ezer forintosat akartam venni, de a fórum alapján és amiatt mert nem akarok szivolázni Logitech F310-t vennék az Xinput miatt.
Kérdésem több helyről olvastam az F310-ről, hogy nagy holtjátéka van ez mennyire zavaró, komolyan kell ezzel foglalkozni ?
Milyen gamepadok vannak amik támogatják az Xinputot ? Nem hiszem el, hogy csak a Logitech + Xbox controllerek vannak.
És még egy kérdés az F310-t lehet használni Xbox-hoz is ? -
MinionFlasH
senior tag
válasz
MinionFlasH #1008 üzenetére
A kialakítás nem biztos h boxos, ha megjön megirom!
-
DeFranco
nagyúr
válasz
MinionFlasH #1008 üzenetére
Kérünk majd beszámolót
-
DeFranco
nagyúr
válasz
MinionFlasH #1006 üzenetére
Lehet van még máshol is, ez csak egy példa volt
Mindenesetre tényleg mindegy melyiket veszed, csak megbízható helyről vedd.
-
MinionFlasH
senior tag
válasz
DeFranco #1005 üzenetére
Budaörsön van ;-) +2000ft benzin mi az annak aki spórol a gamepadon!Iponból haver rendel ingyé elhozza a cuccost ami kell! Irtam a boltnak mivel a Pc kategoriába van a pad, nem a konzol résznél, szóval van még remény!
Ja és nem utolsósorban köszi az ÉRDEMI segítséget!Szép napot!
-
Bastee
tag
válasz
DeFranco #1003 üzenetére
Vannak pl. ár összehasonlító oldalak, ott kapsz segítséget, illetve NE csak egyet nézz, nem minden bolt van ott mindenhol, sok árazós oldal van, illetve sok konzolos bolt nincs is fent...
De íme egy gyors példa: Remélem meggyőző
-
DeFranco
nagyúr
Bolti drótos PC ready kontrollert linkelj már nekem valid boltból készletről, és hihető garanciával. Sarki GSM nepper szintű bolt nem játszik.
(Amúgy még az is lehet hogy van, nem azt mondtam, hogy nincs, csak azt, hogy a nem microsoftos X360 padok szarok. A chillstream meg kb ugyanolyan jó, mint az X360 pad, sőt nekem édesmindegy, hogy ki melyiket veszi az X360, LogiF, LogiChillstr csapatból, mert ezek mindegyike jó)
@1004: ja, hát "valahol" én is tudok...
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen processzort vegyek?
- Miért álltak az oldalak egy hétig, mi történt?
- Haladó fájlrendszerek, de mire jók? Ext4 vs Btrfs vs ZFS vs APFS
- Milyen notebookot vegyek?
- Házimozi haladó szinten
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Star Trek
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Borotva, szakállnyíró, szakállvágó topic
- Steam topic
- További aktív témák...
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/1TB NVIDIA A3000 6GB FHD
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- LÉZEREZÉS! külföldi billentyűzet magyarra kb. 20-30p alatt!
- Lian Li HydroShift 360 LCD /3x120mm RGB FAN/ HSLCD36RB (593933)
- Lian Li Hydroshift 360 LCD /FANLESS/ HSLCD36NB (593932)
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- LG 32GR93U-B - 32" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- Új és használt laptopok , üzletitől a gamerig , kedvező áron. Garanciával !
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA