Hirdetés
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
_drk
addikt
válasz
cskamacska #125631 üzenetére
Procikat már lehet jókat venni, nekem már az első széria is tetszett. Olcsón nem gyenge előrelépés, már a 2-3. generációs Intelekről, amik eddig a legjobb vételt jelentették.
Mostanában bele olvasgattam a milyen gépet topikba, nem is nagyon ajánlják már a régebbi Intel konfigokat, max ha csak proci cserét be tudsz ütni olcsón. Sokkal jobban megéri egy új Ryzen-es konfig, mert a DDR4-es Ramnak is van már előnye, ráadásul a használt Alaplapok is elég drágák, nem beszélve a régebbi i7-es procikról amik ha nem is lassabbak, akkor se éri már meg ezekkel bohóckodni mert amik megérik 40től kezdődnek, ennyiért már ott az új Ryzen.Viszont a videokártyákkal még mindig gondok vannak, rendben hogy lehet már kapni 580-asokat 60ért, de mondjuk most hirtelen rákeresve még mindig legalább 75K. Amit már mondjuk belépőnek neveznék, mert alatta ár/értékben és sajnos teljesítményben is rossz vétel az összes. Már most a 4 gigás rx570nek sincs valami jó jövőképe, még el lehet vele lenni, de ez az időszakosan jó konfig ilyen árakon nagyon bukó. Most megveszed 50-60k már medium csak, év végére már annyit se hoz ki, főleg ha egy jól optimalizált game-el akarja nyomni az ember.
Nagyon kíváncsi leszek mi jön az Nvidiától erre a középkategória alsó részére. 50-90K körül. Ez az 1160 is legalább lesz megint egy 100-as, de ha még mindig csak a 3gb-os példányokat nyomják majd 60-70 körül, akkor azzal meg is ölik ezt a kategóriát.
Új hozzászólás Aktív témák
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Aggódik az NVIDIA, mert egyre jobb AI terén a Huawei
- Plazma TV topic
- Samsung LCD és LED TV-k
- TCL LCD és LED TV-k
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Okos Otthon / Smart Home
- Motoros topic
- Fotók, videók mobillal
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude 7390 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Intel Processzorok sok db : Xeon E5-1620V3, Pentium G4400T, i3 6100, i3-4130, i3-2140T
- Xiaomi Redmi Note 11 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Android 4K TV okosítók / új állapotban / 12 hónap garanciával
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I9 13900K / RTX 4080 / 32GB RAM / 1 TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest