Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wrz

    aktív tag

    Üdv mindenkinek.
    Belekezdenék egy htpc-be éppen.Kinéztem ezt az asrock hdtv-s lapot, ami pont jó lenne nekem az integrált tv-out miatt.Van esetleg valakinek tapasztalata róla?Jah, és milyen procit ajánlotok bele?Én már egy 3-4 éve csak amd-s gépekkel találkoztam, szóval nem nagyon vagyok képben ezügyben.
    Azért lenne fontos az alaplapi tv-out, mivel a házat is én csinálom, és szeretném minél vékonyabbra építeni.Csak a lap menne bele, egy leadtek winfast 2000xp expert tunerkari, aminek a hátsó paneléből le lehet nyesni, mert a nyák alacsony, plusz vinyó, dvd, amiket már szét lehet pakolni a házban.Jah és persze a táp, ez a legmagasabb alkatrész (85mm fektetve) szóval ez alá nem tudok menni méretben, meg azért a prochűtőnek is kell hely.
    Valami ilyesmire gondoltam:[link] persze ez csak egy vázlat még.435X375X90mm lennének a méretek.Felül a dvd takarólemeze van, alatta egy sötét plexi ami mögé be lehet építeni lcd-t, távirányító infráját.Gombok majd még kialakulnak, plusz kerül rá pár felirat gravírozva, jah és full polírozott alulemezből csinálnám.

    Minden ellenállás hasztalan!

Új hozzászólás Aktív témák