- Vezetékes FÜLhallgatók
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Androidos fejegységek
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Azonnali fotós kérdések órája
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- Milyen notebookot vegyek?
- Steam Deck
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
-
PROHARDVER!
Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!
Új hozzászólás Aktív témák
-
wrz
aktív tag
Tomcs
k, majd még visszatérünk rá.Amúgy az is elég nekem ha bármilyen képszerkesztő progiban csinálsz egy vonalas rajzot, csak legyen minden méret megadva, akkor gyorsan meg tudom rajzolni CAD-ben.
Gorlin:Ez a lap socket 775-ös, nem 754-es sajna.754-es lenne én is gondolkodás nélkül dobnék bele egy sempron-t, vagy athlon64-et.Celeron D-ket nézegettem még, ezek jobbak már mint az előző széria?Érdemes egyáltalán foglalkozni velük egy ilyen médiagépben, vagy marad a pentium?
Jah, hűtőnek még utanánanézek. -
-
wrz
aktív tag
Itt van szó a tunerról [link], mondjuk nekem nem pont ilyen a doboza mint amiról írnak, de nem is a régi fajta, mert az kék volt.6 cm-es a nyák, felvételnel pedig kb. 20%-os a procihasználat a konfigommal (720X576, best quality mpeg2).Mivel sosem volt tunerkarim, így fogalmam sincs hogy ez hw vagy sw, de nem tűnik vészesnek.
Ilyen tápot már mindenhol kerestem, de egy árlistában sem láttam, köszi az infót. -
wrz
aktív tag
Üdv mindenkinek.
Belekezdenék egy htpc-be éppen.Kinéztem ezt az asrock hdtv-s lapot, ami pont jó lenne nekem az integrált tv-out miatt.Van esetleg valakinek tapasztalata róla?Jah, és milyen procit ajánlotok bele?Én már egy 3-4 éve csak amd-s gépekkel találkoztam, szóval nem nagyon vagyok képben ezügyben.
Azért lenne fontos az alaplapi tv-out, mivel a házat is én csinálom, és szeretném minél vékonyabbra építeni.Csak a lap menne bele, egy leadtek winfast 2000xp expert tunerkari, aminek a hátsó paneléből le lehet nyesni, mert a nyák alacsony, plusz vinyó, dvd, amiket már szét lehet pakolni a házban.Jah és persze a táp, ez a legmagasabb alkatrész (85mm fektetve) szóval ez alá nem tudok menni méretben, meg azért a prochűtőnek is kell hely.
Valami ilyesmire gondoltam:[link] persze ez csak egy vázlat még.435X375X90mm lennének a méretek.Felül a dvd takarólemeze van, alatta egy sötét plexi ami mögé be lehet építeni lcd-t, távirányító infráját.Gombok majd még kialakulnak, plusz kerül rá pár felirat gravírozva, jah és full polírozott alulemezből csinálnám.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Mi is az a HTPC?
- Parfüm topik
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Okos Otthon / Smart Home
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Autós topik
- Androidos fejegységek
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B760M i5 14600KF 32GB DDR4 1TB SSD RX 6700XT 12GB Zalman Z1 Plus Seasonic 650W
- Apple iPhone 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! MSI Crosshair 17 HX Gamer notebook - i7 14700HX 64GB RAM 1TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
- Gamer / irodai szék noblechairs EPIC bontatlan
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged