Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laci1892

    senior tag

    Ha már kobo... :DD

    Nagyon jó imádom :')

    Én one-t használom.
    Nem olcsó de legalább K*a drága mondhatni.
    Viszont minden forintot megért, mostmár biztosan tudom.

    Az aksit 1,5 havonta kell töltenem akkor is 3-4 óra alatt csutkán van szóval jó az üzemidő nagyon. Bár ez a világítástól is függ azért persze..

    Az automata fényerő szabályozás nagyon kényelmes. Sosem volt rá panaszom, intelligensen működik. mindamellett egyébként meg maga a kijelző is rettentően homogén így nem foltos a világítás ami nagyon jól néz ki, szóval le Kalappal.
    Így majdnem félév használat után kisebb / kisebb felbontású kijelzőre nem szívesen valtanék.
    Tetszik hogy nagyon jó a felbontása, képregényeknél meg a képeket nagyon szépen kontrasztosan tölti be.
    Este a szín hőmérséklet változtatás is egy jópofa dolog. Kevésbé fárad el a szemem Kékfény szűrése okán.

    Nem rég érkezett rá egy frissítés azóta maga a szoftver is jobban pörög mint azelőtt, nagyon smooth a kezelése, egyáltalán nem döccen meg, gyorsan reagál arra amit szeretnék tőle.

    Plusz pont hogy, a jegyzeteket a könyveimen belül gyorsan elérem, kvázi logikusan van felépítve a menü rendszer.

    87 ezer forintos áron azért ami nekem kicsit zavarta a szemem az a műanyag. Jól rakták össze az anyagokat, Nem recseg vagy ropog de azért elviselt volna talán némi minőségibb anyagot, hasonlóan a kindle oasis-hoz akár..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák