Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz shotika #481 üzenetére

    Kb 100% egyet értek ezzel 'csak én nem tudom így megfogalmazni ezeket'. :R

    Én sem értem akik a multi miatt panaszkodnak,lehetett tudni kb bejelentés óta hogy ez lesz meg *szerintem DOOM eleve nem egy multira kiélezett cím. 'arra ott van a Quake ;] '
    2016-ba én 1x se játszottam multit mert pont annyira érdekelt de a single részt 2x is átvittem meg rengeteget játszottam újra mapokat Arcade módba és soha nem tudtam megunni.

    Az meg,hogy ~kevesebbet ad mint a 2016 Doom hát nem tudom mivel játszottak ezek. :F

  • Ragnar_

    addikt

    válasz shotika #481 üzenetére

    Jó kis Wot lett, ezért nem idézem. :)

    Én úgy vagyok a játékkal, hogy nekem is sok lett. Egyszerűen annyi gombot kellene használni egy UV szinthez ami nekem már kényelmetlen. Pl. nehezebb fokozaton már jól jön ha el tudsz dasholni oldalra egyegy támadás elől, de az dupla gomb, plusz még az se lenne hátrány, ha gombbal váltana fegyvert az ember, nem Weponwheelel, de azok megint plusz gombok. Ugye bejött a sima equipmentek mellé a lángszóró, amivel kvázi saját magának szórhat armort a player. A fagyasztóval pedig ugye HP pickupot. Szóval nekem az az egyetlen kontrám, hogy szerintem túl hamar ugrottak túl sokat a játékmenetben. Viszont ezek ellenére maga az élmény az hibátlan, annyit kell tenni, hogy alacsonyabb nehézségre állítani, és ott lehet boldogulni az extrább mozgások nélkül is. (Mondjuk nekem a kitérés jobban kézre állna, ha duplán kelle az adott irányba a billentyűt nyomni, nem pedig shift+irány) Szóval már a második végigjátszást csapatom, és teljesen adja. Az ugrálós szakaszokkal volt ittott gondom első végigjátszásnál de most már gördülékenyebben mennek (bár ha nem lennének nekem nem hiányoznának túlságosan.) Kérdés, hogy mi lesz a következő részben ? Mint sztori, mint játékmenet szinten.

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

Új hozzászólás Aktív témák