Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Race-Face

    tag

    válasz Dexter68 #200 üzenetére

    Basszus, rá is néztem, csak más, amikor az ember egy hozott anyagot világít le, és nem ismeri centiméterről centiméterre, hol minek kell lennie. Utálom, gyűlölöm! :)
    Csak az a baj, hogy vannak emberek, akik ragaszkodnak hozzá. Egyik ügyfél már hónapok óta próbálkozik, hogy corel alatt is olyan szép árnyékolást tudjon csinálni, mint photoshopban, de nem érti meg, hogy a corel csak felrak egy szürke placsnit árnyék gyanánt, az meg, hogy mi van alatta, kit érdekel? Elég ciki, amikor egy sötét háttéren világosabb az árnyék... áááááááááááá
    Megalapítom az anti-corel társaságot.

    Ja, kolléga megjelenéskor megvette a Corel 12-t. Felhív, hogy nem tud ps-t írni, mert az összes plate-en ugyanaz jelenik meg, mintha kiküldené az összes színre grayscale-ben a cuccost (mindre ugyanazt). Mondom, ilyen nincs, elmegyek, megnézem, mit állít be rosszul. Elmegyek, megnézem, és tényleg. Kiderült, hogy csak a preview a szar, utána jól küldi ki. Kolléga hívja a codrát (ekkor már nem voltam ott), nézegetik, jééé, télleg. Azóta úgy használja, hogy a preview funkció nem működik rendesen.
    Ez mondjuk érdekelne, hogy másnál is így van-e, mert ezt elég nagy hibának tartom ahhoz, hogy lehessen róla hallani, de még senki más nem panaszkodott...


    Azon gondolkodom, állást változtatok. Nem tudom, vajon az utcaseprőknek is vannak ilyen problémái, vagy az egy nyugis munka? Végülis a szemét adott, a munkaeszköz a jól bevált, 1.0 verziójú, nem bugos... szimpatikus munka.

    Kelj fel és járjunk!

Új hozzászólás Aktív témák